Wpis z mikrobloga

Często pytacie o kupno iPhone z Allegro, bardzo często pojawia się sprzedawca luxtrade, właśnie kupiłem od nich iPhone 11 Pro Max 256GB
Jak myślicie deklaracja sprzedawcy jest prawdziwa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za jakies 2 dni na tagu #iphone pojawi się szersza informacja, pewnie jakieś wideo wpadnie, gdzie zobaczycie co dostaniecie za 2700 cebulionów

Link do już zakończonej sprzedaży - 50 osób dokonało zakupu
https://allegro.pl/oferta/iphone-11-pro-max-256gb-wybor-kolorow-klasa-a-11192966812

#allegro #apple #smartfon
Pan_Slon - Często pytacie o kupno iPhone z Allegro, bardzo często pojawia się sprzeda...

źródło: comment_1671353917XdySm0lnmLXAGWonVJ8fUL.jpg

Pobierz
  • 72
IP nie kupuje się dla samego aparatu, to nie gimnazjum xD


@WabiSabi: Czemu nie? Jeżeli miałbym kupować Iphone to właśnie dla aparatu. Co w tym gimnazjalnego?

Btw dla mnie gimnazjalne jest w ogóle interesowanie się telefonami, ale to inna sprawa xd
@Pan_Slon: Nie zostawisz :-) są filmiki na YT tych wszystkich swappie itd. I to wszystko miękkim ujem podparte jest. Często ”nowki” maja prześwity światła pod uszczelka, wymienione wyświetlacza i zarzygane komponenty. Szukaj tylko nowej nieotwieranych - jednocześnie sprawdzając imei bo 95% to kolejni janusze co biorą na raty i opychają na Allegro. Wszystko niby git, ale jak przestaną płacić raty to Ty jesteś w dupie… operator w umowie zastrzega, że będzie
@Pan_Slon: Teraz sprawdziłem w ciekawości. Najbardziej podstawowy 128gb iphone 13 czerwony na stronie producenta kosztuje 4.5k, na stronie tego luxtrade 3.35k.

Różnica 150zł. Ja głupi jestem, ale 150zł nie jest tak wielką różnicą, a masz już nowy telefon przez nikogo wcześniej nie dotykany. Na papierze wygląda to ciekawie, ale...
@Pan_Slon: na przestrzeni 5 lat kupiłem 6 iPhonów 3 od luxtrade, 2 od chyba iphonki i 1 od prywatnego sprzedawcy. Zawsze klasa A+ z większą pamięcią w iphonkach to chyba klasa premium. Do dziś wszystkie telefony działają bez zarzutu. Jedynie to kondycja baterii jest tam mgliście podawana jak piszą ze od 80%do 95% to zawsze dostaniesz taką 81%. Ale nie mogę narzekać. Nie różni się ten sprzęt w użyciu od fabrycznie