Wpis z mikrobloga

ogólnie to trochę tego jest, szkoda że the accidental poet przestał wrzucać


@przypadkowylogin: Rzeczywiście. Ale raz już miał nawet dłuższą przerwę, więc myślę, że wróci. Ja to lubię jeszcze FOMH i teraz sobie przypomniałem o SOHO Palace.

Ogólnie ostatnio z siłą tysiąca słońc wróciła moja miłość do wave'u, witch house'u i drift phonku

Mnie ta muzyka zawsze pasowała do auta, na siłownie, do biegania, z rana też dobrze wchodzi. Phonk lubię
ArcyPrzegryw - > ogólnie to trochę tego jest, szkoda że the accidental poet przestał ...
@ArcyPrzegryw: Nominal - Everyday Anyone to jeden z moich ulubionych utworów

tam wyżej gdzieś wrzuciłem taki duecik - Fllndr i Yujol. Yujol teraz kariere robi jako Marie, pewnie znasz, a z innej strony mogłeś nie znać ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja puścili to pierwszy raz na którymś z takeoverów na kanale poety, to mocno się tym jarałem, mieli dużo więcej tworzyć tego typu numerów, aaaale tam jakaś
przypadkowylogin - @ArcyPrzegryw: Nominal - Everyday Anyone to jeden z moich ulubiony...
SOHO Palace


@ArcyPrzegryw: Wspaniałe, aż dziwne że nie miałem zasubowane, INDEB jeszcze nie dawno smażył tłuste bity, a teraz to za raperkę się wziął, nie powiem żebym nie śledził tego projektu.

Załączam nutkę z około 8:40 - Bokken - Trippy - bardzo fajna, natomiast 2 lata później po jej wydaniu Kaz Bałagane kupił bit, nieco wyedytował i wypuścił Pierwszy Kajdan, w tym samym czasie Bokken - Trippy zniknęło z internetu, na
przypadkowylogin - > SOHO Palace

@ArcyPrzegryw: Wspaniałe, aż dziwne że nie miałem...
@ArcyPrzegryw: A skoro tylu członków kolektywu NOIR pojawiło się w tym wątku, to nie omieszkam ich całego mixu wrzucić. Niektórzy do dziś tworzą, niektórzy ucichli albo zmienili ksywy, zmienili gatunek muzyczny w którym się realizują albo w ogóle nie wiem, co robią.
przypadkowylogin - @ArcyPrzegryw: A skoro tylu członków kolektywu NOIR pojawiło się w...
@przypadkowylogin: Jest CHVRN, Øfdream (szkoda, że już nic nie nagra), Czeluść, sporo znanych mi artystów. Dreamscape to z kolei kozacki kanał. Tyle tego mam, że nie ogarniam subskrypcji, a od kiedy musiałem firefoxa przywrócić do ustawień fabrycznych to nie chciało mi się znowu wszystkiego segregować we wtyczce.
@przypadkowylogin: Spotify masz? Ja byłem przeciwny serwisom streamingowym jeszcze kilka lat temu, ale teraz często korzystam na równi z youtube i wysłużony foobar2000 poszedł nieco w odstawkę. Soundclouda znam, konta nie mam, ale sporo tam fajnej muzyki i dużo niezależnych twórców, a przynajmniej takie odniosłem wrażenie.