Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 643
@stuparevic: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 7:45 masz samolot do Polski.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod zieloną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : olzsolizsudjah. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
200 zł i kluczyki do kawalerki na przeciwko. Od dziś nazywasz się Janusz Kowalski
i jesteś brazylijskim imigrantem z Argentyny.
Pracujesz w myjni samochodowej 2 km od lotniska. Powodzenia,
zapomnij o
@techko wynagrodzenia nalicza się na systemach kadrowo -placowych. Najprędzej taka pomyłka miała miejsce jeśli komuś przypadkiem dodali numer konta bankowego identyczny jak Twój lub jeśli ktoś ręcznie realizuje przelewy i się #!$%@?ł. Z perspektywy osoby liczącej wynagrodzenia zapewniam, iż nie ma szansy na wypłacenie 200x pensji. Jeszcze jakieś wyrównania, czy jebniecia na kilkaset złotych się potrafią zdarzyć ale nie na grube setki tysięcy/miliony.
@JuneJohn a zauważyłeś komu i na co odpisałem czy jesteś prostym wykopkiem który się musi #!$%@?? Techno napisał że jest jakaś szansa że wypłaca przypadkiem 200 pensji jednej osobie skoro raz mu wypłacili wypłatę kogoś innego. Wyjaśniłem jak to funkcjonuje od zaplecza. Żaden z nas nie pisał o Chile.
a zauważyłeś komu i na co odpisałem


@m76859: ależ skąd, nie zwróciłem uwagi ani na jedno, ani na drugie. Ja żeby uniknąć takich sytuacji cytuje, jestem prostym wykopkiem
@m76859: U nas babka z płac przez kwartał wypłacała chłopu (managerowi) kwotę co zarobił jego cały zespół na premiach, bo powaliła komórki w excelu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Też nie udało się tego ściągnąć.
@MatexN to jakaś ułomna babina chyba xD toż trzeba mieć IQ rzędu konia żeby nawet nie zwrócić uwagi że coś za dużo tej kasy dla jednej osoby. W każdym razie szanujące się biura rachunkowe zatrudniające nawet po kilka osób pracują na programach typu enova, symfonia, teta, SAP czy nawet #!$%@? raks i takie pomyłki nie mają miejsca. Wiadomo, że jak ktoś liczy w excelu to się jebnac może ale to januszerka po
@m76859: Nie wiem jakim cudem, bo właśnie u nas enova jest ale tak wpisała i uj. A chłop siedział cicho i głupa palił, że myślał, że taki doceniony został ( ͡° ͜ʖ ͡°) (a menda miała najgorszy zespół i sumarycznie ze 110-120k poszło do typa)

Ja nie jestem vatowcem, a dwa razy też mi puścili przelew z vatem ( ͡° ͜ʖ ͡°)