Wpis z mikrobloga

Miraski, była promocja w Carrefourze i kupiłem sobie karte pamięci za 19zl, za dobra to ona nie była i się #!$%@? w sensie działała w aparacie, po paru dniach kaputt, sprawdzałem ja w jakimś programie typu paragon partition i tez wszystkie oznaki ze kaputt, nie mam już tego blistra od tej karty ale mam paragon, mogę to reklamować bez tego blistra ?? #reklamacja #rekojmia #gwarancja #kartypamieci #sd
  • 5
  • Odpowiedz
@ChwilowaPomaranczka: Dziękuje jeszcze raz za uświadomienie :) właśnie tak robiłem jak to opisałaś, szlo do kosza ale wczoraj kupiłem sobie mikrofon, miał być zwykły za 20zl żebym w gierce mógł komuś odpowiedzieć, przyjechałem do domu nie działa, to i czara goryczy się przelala i zaczynam reklamować ten syf i już gowna nie kupuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dwarfguard: dokładnie tak trzeba robić. Ja raz ładowarkę w Auchan za 9 zł reklamowałam i dali mi instant druga bez sprawdzania xd oni też wiedzą że to najgorszy szrot. Czasem warto kupić średnia półka cenowa bo niekiedy człowiek odpuszcza bo o 9 zł nie chce mi się bawić w reklamacje
  • Odpowiedz