Wpis z mikrobloga

@xczar0: ja sprawdzam, to wiem....... a że ty mnie nazywasz psycholem czy innym dziwakiem, to mnie już ci łatwo przychodzi.. ale jak idolowi spada kanał to już klapki na oczy zakładasz, co?
@pyczasty: "Możecie nie udawać że nic się nie stao się?"

Nikt niczego nie udaje. Większość po prostu nawet nie zauważyła, że kanał spadł. Ty jak na wiernego stalkera przystało, zorientowałeś się jako pierwszy. Gratulacje.
@Filip-Walter: Ja incel? Ahaa.... wiesz, że ośmieszasz się mocno takimi wpisami? Przecież niektórzy wiedzą kim jestem i jak wyglądam...... a o tobie co wiadomo? ZERO. Wiadomo, że dupa ci pękła jak spadł gówno kanalik twojego idola gdzie ci nawijał na uszy każdy farmazon z racji tego, że nie potrafisz samodzielnych wniosków wysnuwać. No i co robaczku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Filip-Walter: to jak mnie nazwiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chyba nie powstała jeszcze nazwa na taką osobe jak ty. "Incel" powstał niedawno,


a ciebie jak można nazwać? dlaczego nie umiesz przyjąć do świadomości faktu, że taki oregano nic nie jest wart? chcesz z tym jakoś wojować czy nie?

W ogóle co ja ci zrobiłem, że taki niemiły jesteś względem mojej skromnej osoby?