Wpis z mikrobloga

Jakie gry polecacie zagrac na xbox series x? Aktualnie jestem w trakcie : Callisto, wiedźmin 3 z dodatkami , od czasu do czasu forza horizon 4 sobie jeżdżę. Z takich ciekawszych to skonczylem juz: cp2077, rdr2, cod mw2019, dying light lecz nie gralem dodatku, mafia 1 remake, ac odyssey, re2, tomb raider 2013. Gry od ktorych sie odbilem i porzuciłem: re7 - za trudny :/ , fc6 , ac origins, elden ring, obcy izolacja, gears5, jedi. Mam kolejne dwie części tomb raidera i biore je pod uwage zeby zagrać. #gry #konsole #xbox #xboxone #xboxseriesx #pytanie
  • 5
@needer: i jak te callistoo? :) Ogarnij game passa za 2-5zł/mc z kinguin i tam masz mnóstwo świetnych gier do ogrania :) Ja osobiście spoza GP polecam COD MW2 - rewelka!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hipeq69: Callisto ma bardzo fajna oprawę graficzną i dość szybko pozbyto się bugów na start gry. Gameplay strasznie nudny w mojej opinii, końcówka gry to jakiś żart jeżeli chodzi o bossów. Jeżeli chcesz się wkręcić w fabułę to musisz słuchać audiologów. Ogólnie w tym okresie czasowyn to lepiej poczekać na remake dead space niż kupować Callisto ( ͡~ ͜ʖ ͡°)