Wpis z mikrobloga

Ja mam super szczęście xD
Kumpel przyleciał do Polski we wrześniu, kupił terenówkę i pojechał na Donbas. Auto zrobiło po wszystkich frontach #ukraina chyba z 25k km i wrócił nim do Polski. Poprosił mnie, żebym zabrał je na przegląd, przerejestrował i wgl. Właśnie się zabierałem do wyjazdu z #krakow i mi zdechło xD kompletnie nie reaguje na pedął gazu, uj wie co się dzieje. Teraz sobie stoi na parkingu a we wtorek szukam serwisu. Mitsubishi Pajero, rocznik wczesne dwutysięczne.
Wesołych świąt Mireczki
#samochody #zalesie
  • 21
  • Odpowiedz
Opis taki, że nawet jak bym się na tym znał, to bym nie był w stanie pomóc. Nie reaguje na gaz, bo nie odpala w ogóle, czy odpala, ale nie da rady dodać gazu?
  • Odpowiedz
@trzydrzwiowypentaptyk: ta pompa potrafi napsuć krwi, wyjęcie jej wymaga demontażu silnika o ile dobrze pamietam, a dobra regeneracja to koszt kilku tysięcy. Ale nie chce być złym prorokiem - podstawa to dobra diagnostyka
  • Odpowiedz
@trzydrzwiowypentaptyk: mam Pajero IV, jak nie reaguje na gaz to mozliwe ze filtr paliwa przypchany syfem, pod maska na filtrze powinna być pompka, z innych to wspominiany EGR. Strzelam że masz Pajero III, Mitsu w Krakowie może pomoże jak nie to serwisy od 4x4.
  • Odpowiedz