Wpis z mikrobloga

W końcu na spokojnie obejrzałem film Leszka Żebrowskiego o doktorku nhab.

Przyznam, że zaskoczył mnie spokój i opanowanie pana Leszka. Powoli punktował typowe dla Napierały przeinaczanie faktów, insynuacje i manipulacje.

Doktorek włożył jak zawsze słowa panu Leszkowi, których nigdy nie użył. Dokładnie to samo stosował podczas inby z RP Obojga Narodów.

Pan Leszek bardzo trafnie wypomniał, że Napierała nie potrafi się poprawnie wysłowić. Nie wysławia się jak intelektualista, doktor - tylko jak pijany wujas na weselu.

Piotruś nhab. w swojej odpowiedzi oczywiście uciekł od wszystkich zarzutów i argumentów - od razu wyjechał z tekstem, że Leszek Żebrowski nie jest historykiem, tylko ekonomistą. Czyli, że „patrzcie ja mam tytuł, ja mam AUTORYTET”. Typowa napierałowa manipulacja przed widzami. Dalej oczywiście jechał z typowym dla siebie ad personam - nie stosunkując się do zarzutów.

@ArkadyToranski - czy doktorek w ogóle obejrzał film Żebrowskiego, czy po prostu przeszedł do obrażania, jak to ma w zwyczaju?

Dla mnie pan Leszek Żebrowski zaorał naszego doktorka. Zaskoczył mnie trafnością swoich zarzutów, które często są wypominanie tutaj na tagu. Mogę nie mieć poglądów jak on, ale w sporze z doktorkiem po prostu wygrał.

#napierala #schoweknamiotly #bestiazewschodu #leszekzebrowski
Mjj48003 - W końcu na spokojnie obejrzałem film Leszka Żebrowskiego o doktorku nhab. ...

źródło: comment_1671833022qnRatzbwC862LqUDiyn4w9.jpg

Pobierz
  • 9