Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Invisiblinio: tak, bo przecież o tym, że nie jedt w ciąży, przypomniała sobie dopiero, jak zobaczyła, że siostra jest. Dajcie spokój. Następny będzie wpis "staram się o podwyżkę, nic nie dostałem, a mój brat dostał, ale smutne święta" xd
@mirkizwiochy: To co moge podpowiedzieć z doświadczenia kilku par które znam - głowa bardzo dużo zmienia. Jak wyluzowali to się udawało. Sam bym to nazwał bujdą, zanim byłem świadkiem. Próbowanie po pijaku też się wlicza.
Moja koleżanka z gimnazjum ma 21 lat i 4 dzieci z trzema innymi facetami. Nie skończyła liceum, nie ma matury. Utrzymuje się z tego co da pis i gach xd
@mirkizwiochy: ja jeszcze nie starałam się, ale myślałam o takim Purchlaczku kiedyś. Niestety ponad tydzień temu dostałam ostateczne potwierdzenie,że mam endometrioze, bardzo zaawansowaną. Od ogólniaka ginekolodzy moje ciągle straszne bole "leczyli" antykoncepcją (plus bo trochę mi zahamowało chorobsko), ale za każdym razem było gadanie,że młoda jestem, że za szczupła, skoro się nie staram jeszcze o dziecko, to po #!$%@? mi skierowania na takie badania. I ta #!$%@? niesprawność, że ludzie nie