Wpis z mikrobloga

Witam. Planuję wymienić w mojej domowej siłowni gryfy zwykłe 29mm, na gryfy olimpijskie (na początek jeden) (siłownia domowa ale wysokobudżetowa). Problem jest taki, że jak mam cos kupić to zawsze robię analizę by kupić raz a dobrze i w przypadku gryfów nie potrafię na nic się zdecydować, dlatego proszę o poradę. Gryf ma mieć przeznaczenie do typowych ćwiczeń trójbojowych (ława przysiad martwy). Raczej chciałbym coś mało sprężystego, co do średnicy to nie wiem, bo są 28,5 i 29. Rant chyba bardziej gładki bym preferował najwyżej kiedyś kupię "ostry". Ćwiczę już dwa lata i nie operuję dużymi ciężarami ale planuję ćwiczyć całe życie i dlatego zastanawiam się nad takim z "średniej - wyższej półki" bo pewnie będzie mi służył xx lat. Mój budżet 1000-1500zł (tyle bym chciał wydać) ale jeżeli jest coś wartego dopłaty to rozważę. Mam spore braki wiedzy w tym temacie także proszę o wyrozumiałość. Dziękuję #silownia #mikrokoksy
  • 8
  • Odpowiedz
@stasien: weź kup power bar ze strength shop on jest niby do 260 ale ja na niego nałożyłem 350 i nic mi się nie stało nie wygina się jakoś bardzo i nie sprężynuje a kosztuje chyba 900zl
  • Odpowiedz