Wpis z mikrobloga

@Ogau: Nic nie wytłumaczyłeś. Za to wykazałeś, że lubisz obrzucać ludzi gównem jak małpa w zoo.

Idź w #!$%@? xD


Takie teksty tylko potwierdzają, że mamy do czynienia z debilem. Nawet nie potrafisz sformuować jednego sensownego argumentu, a sam wyzywasz ludzi od debili. Typowe samozaoranie.

Nie wnosisz nic wartościowego do dyskusji. Tracisz tylko czas mój i swój. No chyba, że tobie sprawia satysfakcje wyzywanie ludzi.
@jinnoman: Co ty za farmazony mi tutaj #!$%@?? Widzę, że z polskim też cienko. Po co mam podawać jakieś argumenty, skoro op sam zamieścił dowód przeczący jego tezie, tylko nie jest w stanie go zrozumieć, albo go nawet nie przeczytał?
@srogi_grzyb:

Po co mam podawać jakieś argumenty, skoro op sam zamieścił dowód przeczący jego tezie


Ty nie rozumiesz na czym polega merytoryczna dyskusja. Rzucasz jakąś tezą, ale nie potrafisz jej udowodnić. Na czym polega niby ten dowód przeczący jego tezie? Oświeć mnie, bo narazie to brzmi jak jakieś twoje bezpodstawne urojenie.
@jinnoman: To OP rzucił tezą i jednocześnie obrazkiem, który ją obala. Nie wiem, o czym tu dyskutować. W dodatku już zostało to wytłumaczone w komentarzach powyżej, których pewnie też nie raczyłeś przeczytać.
@srogi_grzyb: Z czytaniem to zdecydowanie nie mam problemu, natomiast z rozumieniem debili to już gorzej, więc lepiej sprecyzuj o które komentarze dokładnie ci chodzi.

Jednych z pierwszych, jakie zostały zamieszczone.


Ale wiesz co, jak sie tak wstydzisz przyznać, który to dokładnie komentarz, to możemy zagrać w taką gre jak dla dzieci w przedszkolu i podaj po prostu numerek komentarza, bo myślałem, że mam do czynienia z dorosłym człowiekiem, ale widze, że
@srogi_grzyb:

Twój poprzedni komentarz też był ad personam.

Udam, że tego nie przeczytałem.


Narazie udajesz, że nie jesteś hipokrytą.

W dodatku już zostało to wytłumaczone w komentarzach powyżej, których pewnie też nie raczyłeś przeczytać.


Poza tym zamiast unikać tematu dyskusji to lepiej podaj te komentarze, które niby potwierdzają twoje stanowisko.
@srogi_grzyb: Stawiasz teze. Ja rozumiem wszystko za to ty nie rozumiesz pytania albo wogóle na czym polega dyskusja. Podałeś screen, ale skąd ja mam niby wiedzieć co według ciebie ten screen udowadnia.

Czy ja ci musze wyjaśnić jak dziecku, że trzeba powiedzieć co w tym tekście według ciebie jest argumentem przeciw? Nie rozumiesz tego? Potrafisz sformuować pełnym zdaniem w jaki sposób wedlug ciebie i co konkretnie potwierdza twoje stanowisko?

Co ty
@srogi_grzyb: Tak właśnie myślałem, że #!$%@? farmazony. Twój polski jest tak słaby, że nie potrafisz złożyć jednego sensownego argumentu i wytłumaczyć swoich urojonych bredni.

W dodatku już zostało to wytłumaczone w komentarzach powyżej, których pewnie też nie raczyłeś przeczytać.


Nie potrafisz udowodnić swoich fałszywych oszczerstw, ani przyznać się do błędu. Jesteś obrzydliwym kłamcą.