Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Glikol_Propylenowy:

Chodzi mi o fałszowanie badań klinicznych


Pierwsze trzeba umieć takie badanie zinterpretować żeby założyć że to jest fałszowaniem badań klinicznych, po pierwsze nie mamy tego badania w oryginale, po 2 nie znamy metody jaka się posługiwali, no i nie znamy wnętrza badania i czym jest to 95% i jak zostało uzyskane
  • Odpowiedz
@stale_prawo oczywiście tagów jakie to lewactwo i pfizery złe #!$%@? od groma a okazuję się że czytanie fragmentów innych niż zaznaczony przez kogoś innego to już nieosiągalna umiejętność. Jak ci angielski sprawia problem to po #!$%@? wrzucasz tu cokolwiek zanim wrzucisz to w translator. Tak, #!$%@?łem się bo to nie pierwszy raz jak takie coś widzę a potem jakiś nieszczęśnik nieświadomie powieli to gówno. Zastanawia mnie tylko czy jesteś w stanie zrozumieć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@stale_prawo: @Glikol_Propylenowy: @NitkiN: teraz już zrozumieliście czy nadal jesteście zbyt głupi? XD

@WhiskeyIHaze:

@stale_prawo: ale ty wiesz co w ogóle wrzuciłeś? xD


Potwierdziłeś tylko skuteczność szczepionek xD

@Ogau: @szejsetdwajsciaczy:

W najlepszym razie to potwierdza skuteczność szczepienia ale jednocześnie podważa jakąś istotną potrzebę szczepienia.

95% to jest skuteczność relatywna, tzn. tylko 8 osób z 170 chorych to były osoby niezaszczepione.

Natomiast skuteczność absolutna, czyli 8 z
  • Odpowiedz
No ale czy się zaszczepicie czy nie, to tylko zrobi tylko 0.76% różnicy w bezwzględnej liczbie zachorowań w populacji


@szpongiel: w ciągu tygodnia. Tygodni mamy 52 w roku. Jeśli szczepionka by działała (a wiemy, że 95% to możemy między bajki włożyć, ale nie chce mi się zaczynać tematu) to daje nam już 40% populacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nie_bo_ty podasz źródła informacji o których wspominasz w swoim komentarzu z grafiką?

Akurat w badaniach klinicznych podwójnie zaślepionych #!$%@? Investigators (supervisorzy) zawsze mają "pełen dostęp" (co trochę uprościłeś) i mają prawo do odślepienia Pacjenta, jeżeli jest to sytuacja zagrażająca jego bezpieczeństwu.

Poza tym, czego dowodzi wstawiona przez Ciebie grafika? Bo reprezentuje ona ilość pacjentów, którzy wycofali zgodę na udział w badaniu, nie spełniali kryteriów podania szczepionki, zmarli itd.

Odnośnie tego, że "poszli
  • Odpowiedz
@szpongiel: o kurde takiego wysrywu to się nie spodziewałem XD Czyli szczepionka która uchroni absolutnie każdego i tak może mieć w twoim światku gównianą "skuteczność absolutną", wystarczy że będziemy szczepić na chorobę z wystarczająco małą liczbą zachorowań. Wg tej wymyślonej idiotycznej miary maksymalna skuteczność szczepionki na HIV w Polsce wyniosłaby... 0,0007%, bo wyeliminowalibyśmy tylko 27 przypadków tygodniowo na 38 mln ludzi.
  • Odpowiedz
@half_sour: Te badania są takie świetne to dlaczego Pfizer chciał je utajnić na 75 lat i wkońcu sąd nakazał ujawnienie, z tym, że tylko kilku dokumentów miesięcznie, więc to zajmie pewnie kilka lat zanim wszystkie wyniki ujżą światło dzienne. Ciekawe, jak Pfizer udostępnił te dokumenty FDA skoro tak szybko autoryzowali szczepionke?
  • Odpowiedz
@half_sour:

Whistle-blower to pani Brook Jackson: Covid-19: Researcher blows the whistle on data integrity issues in Pfizer’s vaccine trial

Podejrzany punkt poboru ochotników który dokonał niemożliwego (również bilokacji) to #site4444 i pan Fernando Polack

A co do grafiki to pochodzi z tego głównego badania pfizera, chciałem tylko pokazac OP jego manipulację
  • Odpowiedz
@szpongiel:

Ponad 20-krotna różnica, ooo jak to brzmi - ale dużo, nie? No ale czy się zaszczepicie czy nie, to tylko zrobi tylko 0.76% różnicy w bezwzględnej liczbie zachorowań w populacji xD


Twój cały komentarz to złoto. Wyjaśniłeś w kilku zdaniach całe to oszustwo.

Ja bym jeszcze dodał, że ocena skuteczności na podstawie tak naprawde 170 osób, bo tylko tyle zachorowało w całym badaniu to słaby żart i dodatkowo pokazuje jak
  • Odpowiedz
@Ogau: straszny bełkot ten język statystyczno-medyczny, ale spróbowałem coś zrozumieć.
1.Określenie '7 days' odnosi się do kwalifikacji wyników, a nie do czasu trwania badania (uwzględniono zachorowania, które nastąpiły po upływie siedmiu dni od zaszczepienia drugą (tak!) dawką. Samo badanie obejmowało okres od 27 lipca do 14 listopada, a więc trzy i pół miesiąca.
2. Tak że @szpongiel ma wiele racji pokazując, że ustanowienie takiej, a nie innej relacji (8:162) mimo że
  • Odpowiedz
@Ogau: 3. Co do skuteczności, nikt tu nie wspomniał o radykalnym spadku tejże skuteczności ( jakoś tak do 30-40%) po upływie bodajże 4-5 miesięcy. Są na to badania, ale ja ich nie będę szukał tylko dlatego, że jakiś @szejsetdwajsciaczy tego ode mnie zażąda.
4. Nikt także nie wspomniał o skutkach ubocznych, które faktycznie zwielokrotniły tę liczbę ośmiu udokumentowanych chorych, a myślę, że nie sprawiało im większej różnicy, że są chorzy w
  • Odpowiedz
@srogi_grzyb:

Angielski twardy język, co? Beka z debila, jak zdałeś maturę? XD


Dla ciebie to nawet polski język jest trudny najwyraźniej, bo nawet nie potrafisz podać argumentów w czym masz problem. Ty napewno nie zdałeś matury, a nauczyciele pewnie musieli ciągnąć za język, żeby coś wogóle powiedział xD Co za typ, normalnie dziecko w ciele debila.
  • Odpowiedz
@jinnoman: nie, nie ma, ale żeby to wiedzieć to trzeba najpierw kilka publikacji przeczytać albo chociaż statystykę na poziomie liceum mieć
  • Odpowiedz