Wpis z mikrobloga

@Odki: generalnie, patrząc po sobie ile pracy wkładam w naukę ogólniepojętego programowania i porównuje to względem sukcesów innych tutaj zgromadzonych o podobnym stażu pracy to mam 3 wnioski:
1. jestem ułomny i dlatego nie zarabiam tyle co oni
2. nie umiem się sprzedać i dlatego nie zarabiam tyle co oni
3. oni, czyli zwykli mitomani mieszkający prawdopodobnie z mame i tate postują tutaj gównowpisy zwyczajnie z nudów

która odpowiedź jest prawidłowa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Odki: #!$%@?.
1. O lat nauki i dostałem pracę.
2. Tu racja, nawet mimo że mieszkam w Londynie to miałem minimalna pensje 1500f na start.
3. Może, nie wiem pracuje rok.
4. Gówno prawda, angielski komunikatywny do pracy w międzynarodowym zespole wystarcza + oczywiście znajomość terminologii używanej w pracy.
@Odki: rekrutowałem już bardzo dużo ludzi i 4 lata i 20k jest bardzo częste. Najbardziej ogarnięty koleś jakiego mieliśmy miał półtora roku i dostał 140 stawkę.

Akurat posty w okresie międzyświątecznym o 9 rano to właśnie raczej #!$%@?ący się programiści na b2b, bo reszta śpi
@whoru: moj kumpel pracuje w it jako słynny programista ale zarabia 5k. Nic nie robi ale prawdopodobnie go zwolnia przez to bo jest redukcja etatów. Kto sie nachapał 15k ten sie nachapał. Teraz to normalny zawod bedzie poniewaz wiekszosc przegrywow konczy it
@Odki: Da się ogarnąć w pół roku/3 miechy jak ma się odpowiednie myślenie i poświęca całe dni. Pierwsza robota bez doświadczenia, tutaj albo kontakty albo bierzesz coś za kwotę bliską minimalnej lub prakty żeby tylko mieć doświadczenie (ʘʘ) Z doświadczeniem już z górki ( ͡° ͜ʖ ͡°)