Wpis z mikrobloga

Wie ktoś może o co może chodzić? Zrobiłem formata, zainstalowałem system a komputer chodzi jak byłby #!$%@? syfem, potrafi się przyciąć w okienkach, lub przy przełączaniu aplikacji i mielić przez kilka minut i się odcina.
Komputer stosunkowo nowy, procesor ram i płyta przynajmniej mają rok na x komie kupiłem jakiś czas temu. System stoi na dysku SSD 240gb Sata 3 ale chińczyk Vaseky tak się nazywa, do tego dwa HDD 3TB jeden z 2014 i 2020. Wiecie może co może być #!$%@? z tych rzeczy?
#pcmasterrace #komputery #hardware
  • 15
@oceanzpokoju: przed instalacją nowego systemu wwyjmować się powinno baterię podtrzymywania biosu i człkowicie odłączyć komputer od wszystkich zewnętrznych kabli - zasilanie, kabel video, kabel Ethernet, kabel tv i dopieeto po 10 minutach wgrać system po ponownym podpięciu kabelków. I teraz masz bez tego komputer za j3bany mułem. Hej że hej
@justbetween: bo zabierasz komputerowi wszelkie możliwości pobierania zasilania i mikro zasilania które mogło by podtrzymywać dane w pamięci " czytaj niechciany syf" który teraz masz.
@10129: s e
@10129: serio piszę. Zrób jak mówię a komp będzie miał kopa o jakim dawno zapomniałeś. Tylko potem trzeba datę i czas ustawić. Ale to chyba dla Ciebie nie problem...