Wpis z mikrobloga

Jak by ktoś się skusił spamerskimi rozdajo odnośnie #wykopots to stanowczo odradzam ten serwer, gdyby komuś przyszło do głowy zaloguj wac się tam po zgarnięciu nagród.

Nie da się na nim grać.

Ludzie robią pvp stojąc pod depo na 70 lvlu i zabijając bez powodu 20-30 lvlowe postacie, albo takie które dopiero założyły konta. Nikt na jakimś równym lub wyższym levelu też na to nie reaguje.

Dobijesz lvl na którym tracisz darmowe blessy, chyba 35 i gra robi się nierealna pod względem ekonomicznym, chyba że poczekasz aż twój opracwa łaskawie się wyloguje.

Wszedłem bo grałem rok temu i myślałem, że może spotkam kogoś znajomego albo nie trafię przynajmniej na pajaców których celem życiowym jest psuć zabawę innym, ale niestety zawiodłem się pod oboma tymi względami.

Ale tym razem chociaż tyle dobrego że przypomnialem sobie czemu nie warto wracać do wykopowej Tibii już po dwóch dniach a nie tygodniach (to o czym pisze spotkało mnie 3x w ciągu tych dwóch dni).

Kompletna strata czasu grać w tak toksycznym środowisku, a max jest tam i tak 2x mniej ludzi niż podczas uruchomienia serwera rok temu.

Zdecydowanie nie polecam.

#tibia #gry #takaprawda #oswiadczenie #popularnaopinia
  • 41
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bizonsky: poparlbys i co byś zrobił? Wyraził oburzenie?

Największym toxickiem na razie to jesteś tu ty. Ja z tobą normalnie dyskutuję, przedstawiam swoje argumenty wszystko kulturalnie a ty wszędzie widzisz toxic. Proponuję przerwe od wykopu to może ci się umysł rozjaśni
@Rolnikt tak napisałbym że to słabe i że tak się nie powinno gnoic nowych graczy. Sorry że ci się obrywa, ale no bronisz w tym momencie ich tak zaciekle że nie jestem w stanie wypowiedzieci się o tobie inaczej, po czym prowokacyjnie piszesz że to niby przez to że coś się nie uklada po mojej myśli kiedy tak nie jest i opisałem wyraźnie co i dlaczego mi przeszkadza. Jak napisze że w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bizonsky: i co to by zmieniło że byś tak napisał? Mógłbym tak napisać i co by to dalo? Prędzej zawołał byś kilku gości żeby ich ubić i to by coś dało. Trzeba szukać realnym rozwiązań.

Miałem skończyć ale nie chcę zostawić cię bez dopowiedzeń. Myślałem że wtedy napiszesz mi część i się pożegnamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rolnikt no nic, by nie zmieniło, i dlatego ten serwer jest gównem

ale przynajmniej bym się wstawił za kimś, a potem bym poszedł z nim może grać na inny serwer jak rok temu i jak teraz

Przykro mi że zawiodłem twoje oczekiwania XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bizonsky: i wystawiłbym się za tobą i poszlibyśmy na inny serwer. Byśmy pograli i znowu zabili by nas 2x i znowu popieram cię i idziemy na inny serwer tym razem non pvp. Przychodzą goście blokują nam potworki i nas przez co giniemy. Mówisz że tak nie powinno być ja cię popieram i idziemy na inny serwer xD i jak to dalej widzisz? Kolejny serwer? Naprawdę ciekawy tok rozumowania ( ͡°
@Rolnikt gram sobie dzisiaj na serwerze pvp ponad 150 osób nic takiego nie widziałem, na wykopots za każdym zalogowaniem

Wiem że psychofabowi ciężko to zrozumieć ale są lepsze serwery niż wykopots
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bizonsky: a jeśli zobaczysz to co znowu usuniesz konto i uciekniesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest wiele lepszych jak i gorszych ale w wykopotsie fajne jest to że to wykopowy serwer z toksyczna społecznością i wszystkimi patologiami. Gdzie znajdziesz drugi taki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rolnikt nie, ważne że nie dzieje się to podczas każdego zalogowania, i że tu gdzie gram jak ktoś ma PK bo kogoś bije dla gankowania bez powodu to dostaje #!$%@? od innego randoma

Tak jak pisze, na wykopots to norma, gdzie indziej to się po prostu zdarza i z takim ryzykiem w Tibii się jak najbardziej godze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bizonsky: dużo osób na wykopots wbija sobie trochę wyższe lvle zabijają słabszych a potem im się nudzi i po 2 tyg kończą grać. Taki urok ¯\_(ツ)_/¯
@Rolnikt dla mnie to właśnie jest patola a nie urok. "Nie bede już tu grał to popsuje grę innym"

Tylko potwierdzasz to o czym piszę. Dlatego nikt tu nie gra po 2 tygodniach, a nie dlatego że sie nudzi.

Tzn może i osoby grające nałogowo w tibię się nudzą na takim poziomie, ale osoby które chciałyby odświeżyć tę grę nie mają takiego czego szukać i nie ma sensu zapraszać ich do gry,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bizonsky: a może ktoś jest nowy i mu się spodoba taka gęsta atmosfera że aż paski się ślizgają? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No nic z fartem byku 3m się
@Rolnikt no na bank, ktoś będzie się pchał rękami i nogami żeby poginąć bez sensu bo lubi taka atmosferę XD

Życzę szybkiego końca, tym razem szybszego niż miesiąc.
@Rolnikt:

no zginąłeś i ile straciłeś? 1k expa którego odrobisz w minutę


No i to jest właśnie częsty problem, że ludzie to chcą oceniać z perspektywy osoby, która jest mocno zaangażowana w tibię.
Dla przeciętnego gracza, czyli dawniej większości ludzi na tym serwerze, dwie dętki powyżej 35 lvl, gdzie trzeba już płacić za blessy, to coś co skutecznie zniechęca do gry, szczególnie jeśli to była śmierć od jakiegoś kompletnego randoma i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Murasame: ale jak inaczej rozwiążesz kwestie pvp?

Teraz gra 40 wieczorem pewnie pod 70-80 podbije

Wiesz dyskutowaliśmy nad tym i ogólnie nie ma złotego.srodka. teraz od 4 dnia ma wejść exp progresywny czy jak to się tam nazywa. Wprowadził byś wyższy exp ratę to i tak gracze by narzekali że core gracze już mają nie wiadomo jakie lvle więc no ja tu złotego środka nie widzę
@Rolnikt:

Wprowadził byś wyższy exp ratę to i tak gracze by narzekali że core gracze już mają nie wiadomo jakie lvle więc no ja tu złotego środka nie widzę


Tu nie chodzi o samo to, że topka ma ogromny lvl. Chodzi o to, że przy wysokim exp rate bardzo łatwo jest osiągnąć szybko poziom na którym jedna znudzona osoba nie może już skutecznie zabijać innych. Nawet ktoś kto wejdzie raz na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Murasame: przy wysokim exp ratę na serwerze nie będzie co robić po kilku dniach albo tygodniach. I ok co z tego ze przeciętny wykopek będzie miał wysoko lvl taki jak inni. Zginie 2x bo jest bez skilla i powie że ludzie mszczą się i idzie na inny serwer. Będzie taka sama sytuacja jak teraz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Murasame: i jeszcze nie rozumiem czemu sprowadzacie wszystko do PK. Tamta edycję przegrałem dość długo i nie spotkałem się z czymś żeby ktoś mnie bij non stop. Ta edycję raz padłem ale trochę na własne życzenie. PK jest poboczne Tibii. Chodzi o to żeby zabijać stworki, wykonywać questy, zdobywać lepsze przedmioty i fajnie się bawić z community ale też bez PK ta gra straciłaby cały dreszczyk
@Rolnikt:

dać pvp od 80 lvla i wchodzisz sobie na Expo z 40 lvla wchodzą tam 20lvl i ciebie troluja i nic im nie możesz zrobić no sensowne nie ma co.

ta bo nic się nie da dostosować w tej gierce wszystko albo tak albo tak, ja #!$%@?, siedziałem w otsach 15 lat zarówno od strony gracza jak i administracji i takiej #!$%@? nigdzie nie było a chłop mi mówi że