Wpis z mikrobloga

Jak by ktoś się skusił spamerskimi rozdajo odnośnie #wykopots to stanowczo odradzam ten serwer, gdyby komuś przyszło do głowy zaloguj wac się tam po zgarnięciu nagród.

Nie da się na nim grać.

Ludzie robią pvp stojąc pod depo na 70 lvlu i zabijając bez powodu 20-30 lvlowe postacie, albo takie które dopiero założyły konta. Nikt na jakimś równym lub wyższym levelu też na to nie reaguje.

Dobijesz lvl na którym tracisz darmowe blessy, chyba 35 i gra robi się nierealna pod względem ekonomicznym, chyba że poczekasz aż twój opracwa łaskawie się wyloguje.

Wszedłem bo grałem rok temu i myślałem, że może spotkam kogoś znajomego albo nie trafię przynajmniej na pajaców których celem życiowym jest psuć zabawę innym, ale niestety zawiodłem się pod oboma tymi względami.

Ale tym razem chociaż tyle dobrego że przypomnialem sobie czemu nie warto wracać do wykopowej Tibii już po dwóch dniach a nie tygodniach (to o czym pisze spotkało mnie 3x w ciągu tych dwóch dni).

Kompletna strata czasu grać w tak toksycznym środowisku, a max jest tam i tak 2x mniej ludzi niż podczas uruchomienia serwera rok temu.

Zdecydowanie nie polecam.

#tibia #gry #takaprawda #oswiadczenie #popularnaopinia
  • 41
@Rolnikt:

Zginie 2x bo jest bez skilla


Zawsze mnie śmieszy to gadanie o skillu, w grze gdzie liczy się to kto zarwie więcej nocek i wbije większy poziom xD A potem w 4 na jednego robi się trapa i zabija. Na tym polega to całe PK w tej grze.

@Rolnikt:

ale też bez PK ta gra straciłaby cały dreszczyk


No taki dreszczyk, że na serwerze zostali już tylko najwięksi zapaleńcy,