Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie to jak na TVN24 co chwile mówią ze jest dużo chorych na grypę a przez 2 lata nie było bo wtedy Polacy pamiętali o higienie a teraz już się covida nie boją wiec nie przestrzegają tej higieny jak przez ostatnie 2 lata xDD #koronawirus
  • 44
  • Odpowiedz
@ChwilowaZielonka ja mimo wszystko bym zostawił dodatki covidowe bo to nie może być tak, że wirus nagle znika. Fajne było to jak ludzie w rękawiczkach nosili zakupy, wycierali gluta z pod nosa i szli dalej. W domu ściągali gumowe jednorazowe rękawiczki tak jak i maske jednorazową tylko po to, aby następnie znów iść w tym po za dom. W domu wirusa nie było. W kościele z resztą też nie.
  • Odpowiedz
@ChwilowaZielonka hm, ale to przeciez jest czesc prawdy. Ludzie chorzy nosili maski i mniej syfu bylo, do tego dystans, mniejsze zgromadzenia - no trudno, zeby to nie dzialalo na nie rozprzestrzenianie sie choroby.
  • Odpowiedz
@ChwilowaZielonka: Mnie to #!$%@? ze przez 2 lata wszyscy obsrani covidem, na bieżąco podawali ilu zakażonych, lockdowny, reżimy sanitarne i inne gowna i nagle cyk, covida nie ma już tylko zwykła grypa wiec wysrane, nie ma się czym przejmować.
Całe sranie tym covidem to była zwykła panika, która tylko zwiększyła liczbę zgonów.
  • Odpowiedz
@urojony_uzurpator: Jakby nie sraczka całą dobę w telewizji o tym to nikt by nawet nie zauważył że był jakiś nowy wirus, przypisano by to mocniejszej grypie i tyle. Teraz już nikt o tym nie gada to i nie ma tematu. Jakby grzać w TV całą dobę epidemię grypy/sraczki czy czegokolwiek innego to byłaby powtórka z covidowego psychiatryka. Pamiętam jak covidianie w 2020 wypisywali że teraz ludzie nauczą się higieny i będą
  • Odpowiedz