Wpis z mikrobloga

Poszukuje styropianu w dobrej cenie. Wyników w google od zajebu, wszyscy najtańsi a każdy i tak ma swoją cene.
Gdzie go dostać w miarę najtaniej w okolicach Trójmiasta? Czy to grafit 15cm czy biały 20 to mnie to bez różnicy. Fachowcy chcą wchodzić za kilka tygodni a ja z ręką w nocniku jeszcze. Co popytam po budowach to każdy bierze od kogo innego. Sporo mieli z jakiejś fabryki GPS tj grupa polskie styropiany, ale oni nie są jakoś mocno konkurencyjni i na budowach był biały styropian z kilkunastoma ziarnami grafitu na cały płat czyli zwykły marketing po mojemu.

#remontujzwykopem #budowadomu
  • 9
@lobo producenci ze względu na małą ilość wysyłają do hurtowni, dystrybutorów. Niestety. Ja sam jak mam jechać naprawić gniazdo komuś w domu to przekazuje telefon do kolegi, który sie pierdołami zajmuje więc wiem jak to wygląda.
Do nich pisałem wczoraj - czekam na odpowiedź. Jeszcze muszę poczytać dużo o tych lambdach aby nie wydać za dużo, ale mieć w miarę dobry termos.
@Zarzutkkake: No to tam było najtaniej jak brałem i to i tak puszczają to od producenta, bo przyjechał tir , który leciał po mnie do castoramy... Typ kierowca dał mi jakiś numer telefonu do gościa co niby ogarnia taniej styro jakbym chciał na później. Czy ogarnia taniej, nie wiem ale moge podać ( ͡° ͜ʖ ͡°)