Wpis z mikrobloga

@kanciak12: to ty nie rozumiesz co się do ciebie mówi. Schroniska są pełne przez patologię, a nie przez ludzi którzy kochają zwierzęta. To ty mylisz patusiarnię z ludźmi, ktorym autentycznie zależy na losie zwierząt. Nigdzie nie powiedziałam, że schroniska by nie istniały. Istnieją, bo skrajna głupota ludzka u patusów do tego prowadzi. Jak komuś naprawdę zależy na zwierzętach to nie odda psa bo jest chory. Oddają przedstawiciele patologii, nawet jeśli są
Są kampanie, że nie każdy musi brać psa, żeby być odpowiedzialnym i nie brać jak nie ma się warunków.

Ale patus 'ja tez chce, nie bedziecie mi mowić jak mam życ, mi nie trzeba szkoleń, odpowiedzialnosci, jestem kimś'
@piamater: nie wiem co dioz, wystarczy mi to co widzę na codzień żeby wiedzieć, że większość ludzi nie powinna mieć zwierząt. I tak samo widzę, że ci zarzekający się o miłości do swojego pupila to ci sami którzy go olewają.
@piamater:

większość ludzi nigdy nie powinna mieć zwierząt.


O to to, większość kundli powinno się uśpić/zabić, a nowe wydawać tylko z hodowli i na licencji. Skończyłoby się trzymanie wielkich psów w małych mieszkaniach bo ktoś ma potrzebę „posiadania przyjaciela”.
Pogrzało cię xd obecne można poczekać aż umrą ze starości, a wprowadzić jednocześnie prawo żeby nowe mogły być tylko z hodowli.
Ale nasze obecne hodowle nie są niestety takie jak np. w Szkocji. że serio trzeba być dobrą rodziną. U nas jest dużo legalnych pseudohodowli z ktorymi pis nic nie robi.