Wpis z mikrobloga

Jak tam n0rmictwo już gotowe na dzisiejszy ciekawy wieczorek? Pląsu, pląsu, gul, gul, gul, żygu, żygu, żygu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Och jesteście tacy wolni i tak wygraliście życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekaznormictwa #bekazlewactwa #sylwesterzwykopem #memy #humorobrazkowy #heheszki #revoltagainsthemodernworld #bekazcovidian #redpill #blackpill a także #przegryw bo myślę że przeglądającym na nim może się memik spodobać ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Pobierz s.....o - Jak tam n0rmictwo już gotowe na dzisiejszy ciekawy wieczorek? Pląsu, pląsu,...
źródło: comment_1672501187f28HoqmhVAwn5TAxejNK3r.jpg
  • 10
@chemikorganik: kacapy i inne szury się brandzlują, bo rozwiązaniem na problemy żywieniowe są jadalne owady. A że tą ideę promuje Unia Europejska, wraz z wieloma podmiotami "na lewo od korwina" takie półgłówki sądzą, że to jakiś spisek.
Dla takiego kacapko-szura to coś uwłaczającego, jak to tak zjeść owada? Ale zeżreć paskudną, szprycowaną i tłustą świnię? Mniam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JustTheDude: do tego że produkcja białka z insektów jest pod jakimś względem lepszym rozwiązanim niż alternatywy jak np. roślinne zamienniki mięsa. Nie jest trudnością produkować białko wydajniej niż np. z wołowiny, do tego wystarczą chociażby kurczaki, pytanie jaki dokładnie problem rozwiązują owady.
@plusujemny: A gdzie napisałem, że produkcja (michaua) białka z insektów jest pod jakimś względem lepszym rozwiązaniem niż alternatywy?

Problem rozwiązują taki, że owady to źródło pokarmu, które nie jest w żaden sposób wykorzystywane na większą skalę (w wielu "cywilizowanych" krajach dosłownie w ogóle), a same pożywiają się materiałem, który na pożywienie szalenie trudno przetworzyć.

Może się źle wysłowiłem w pierwszej odpowiedzi, otwarcie się na owady jako źródło pokarmu nie rozwiąże magicznie