Wpis z mikrobloga

  • 160
Istnieją jakieś cywilizowane sposoby żeby dorobić sobie w weekend mając na codzień normalną pracę?

Moje jedyne umiejętności to biegły angielski i gotowanie minutowego ryżu w 58 sekund.

Francuz w gumie odpada.

#praca #pieniadze
  • 67
  • Odpowiedz
jeśli z biegłym angielskim musisz sobie dorabiać w weekend


@zielony_goblin: a jaką to iebywała przewagę na rynku pracy daje biegły angielski, że winduje wynagrodzenie w ten sposób, że nie trzeba martwić się o byt?
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: Biegly angielski to teraz żaden wyczyn i bez innych dodatkowych umiejętności - szczególnie zaczynając swoją przygodę na rynku pracy - zarabia się naprawdę niewiele.

Chyba że znasz jakieś miejsca gdzie płacą godnie nie na kierowniczych stanowiskach to daj znać. Chętnie tam zaaplikuję ;>
  • Odpowiedz
@xdddd0: Ja też mam stałą pracę i dorabiam na nockach, sprawdź w swojej okolicy oferty może będzie coś typu inwentaryzacje, wykładanie towaru, firma sprzątająca, czy cieciowanie. Najlepiej w jakiejś mniejszej firmie żeby to nie była robota nocka w nocke bo się zajedziesz tylko raz na jakiś czas np 1 czy 2 nocki w tygodniu.
  • Odpowiedz
dostaniesz sie do byle jakiego korpo i masz 4-5k netto na start


@zielony_goblin: no to faktycznie, gość ustawiony do końca życia xD
nawet jeśli zarabia 12 k netto, to dodatkowe 10% jest odczuwalne w budżecie.
  • Odpowiedz
@krzynek: ewentualnie rozwożenie w nocy kateringu pudełkowego, też zaobserwowałem w swoim mieście że firmy kateringowe rozwożą pudełka na następny dzień w nocy.
  • Odpowiedz
@xdddd0: Jak masz pracę siedzącą to coś typu dostarczanie żarcia czy coś w ruchu ogólnie. Jak dołożysz biuro + biuro to trochę monotonicznie będzie. Tak samo fizyczna + fizyczna.
  • Odpowiedz
jeśli z biegłym angielskim musisz sobie dorabiać w weekend to coś w twoim życiu poszło ewidentnie nie tak, ja bym pmyślal nad zmianą pracy docelowej

@zielony_goblin: biegły angielski to teraz standard, a nie jakiś niebywały plus
  • Odpowiedz
@xdddd0: Panie teraz to nie żaden Francuz tylko pokazy w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak poważnie korepetycje, albo jak ogarniesz to tłumaczenie dokumentów.
  • Odpowiedz