Wpis z mikrobloga

Wykopek influencer zarabia między 17 680 a 19 890 zł netto i ma ból dupy o 5zł dla kuriera który musi dymać na rowerku w śnieg i deszcz z wielkim plecakiem.
Ja tam mu wierzę, na pewno tyle zarabia ( ͡° ͜ʖ ͡°) 100% legit, no scam!
To mieszkanie za gotówkę pewnie kupił, bo nie było tej dodatkowej opłaty za dowożenie żarcia, to sobie odłożył xD

#justwykopthings #takbylo #bekazwykopkow #heheszki
LajfIsBjutiful - Wykopek influencer zarabia między 17 680 a 19 890 zł netto i ma ból ...

źródło: comment_16726688817eeEMOKbXnzR9RBgozHS2D.jpg

Pobierz
  • 12
Nie ma to jak doliczona wieksza cena do kazdego dania, podatek ekologiczny, opakowaniowy, pogodowy, oplata serwisowa, sztucce, koszt dostawy.


@eric2kretek: Ale wiesz, że jak ci się nie podoba to możesz sam ruszyć dupę i sobie odebrać? xD
Tak działa wolny rynek, widocznie korporacji X się opłaca wprowadzać 100 opłat z dupy, bo ciemny lud i tak będzie wolał dopłacić 5 złotych niż ruszyć tłustą dupę z fotela
Czyli jak dobrze zarabiasz, masz mieszkanie bez kredytu, to nie masz prawa marudzić o 5 zł. Mili moi, oto powód dla którego Polacy nie wychodzą na ulice walczyć o swoje. „Biedaki mogą narzekać, ja biedny nie jestem i stać mnie na diesla po 8 zł, stać mnie na dwukrotność raty, stać mnie na większe rachunki…” w biednym kraju, sami bogacze.