Wpis z mikrobloga

czy serio jest tak, że prawie wszystkie dziewczyny w wieku 20-24 lata (z takimi się umawiam) cierpią na jakieś choroby psychiczne? Czy ja po prostu takie przyciągam? border line to standard, epizody depresyjne, dwubiegunówka nawet. Może trochę na siłę ta teza, ale takie mam doświadczenia. Fakt, że zazwyczaj to są atrakcyjne kobiety skłonne do mocnego imprezowania i ryzykownych zachowań seksualnych pewnie pomaga tej statystyce. Tylko te grzeczne się ze mną nie umawiają :( #tinder #badoo #psychologia
  • 18
  • Odpowiedz
@ReceptorBenzodiazepinowy: i to jest takie błędne koło, bo ok - szybko idą do łóżka i dobrze się pieprzą, fajnie się z nimi wychodzi, bo nie ma nudy, ale zbudować z nimi związek... ciągłe dramy, zdrady i inne takie mało przyjemne rzeczy. Z drugiej strony jakbym miał być z taką prawdziwą szarą myszką, to chyba bym umarł z nudy. Ech, sam jestem #!$%@?ęty ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
prawie wszystkie dziewczyny w wieku 20-24 lata (z takimi się umawiam) cierpią na jakieś choroby psychiczne? Czy ja po prostu takie przyciągam? border line to standard, epizody depresyjne, dwubiegunówka nawet.


@Wirtuoz: niestety prawda
Ponad połowa się leczy u psychoterapeutów, czy psychologów.

I dzień dobry nie mówią.
  • Odpowiedz
@Nizarlak_Horoszczanski: Nie wiem. Jedynie co, to niby wyglądam na zdjęciach na "bad boya" chociaż ja się tak nie postrzegam. Ale pewnie to zniechęca część dziewczyn. Taki paradoks, bo naprawdę mam problem spotkać laskę normalną, która nie ćpa i nie ma problemów psychicznych.
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: bzykaj je,tylko żeby nie zaszły w ciążę.zwiazki są nudne,chyba że na chwilę.jak to się mówi,,kobietę stworzył Bóg,ale stały związek my"
  • Odpowiedz
@zdjeciegipsu: chyba coś w tym jest, takie przyciąganie, którego nie widać i z którego nawet nie zdajemy sobie sprawy. Też mam delikatne zaburzenia osobowości w stronę border line i inne takie. Tylko z dwójki takich osób razem nic dobrego nie wychodzi.
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: Ja znam osobiście kilka sytuacji, że w miarę ogarnięta laska zaczęła bawić się w onsy czy fwb z bad boyem z cechami mrocznej triady, a później zostawała taka z #!$%@?ą psychiką i różnymi dziwnymi odpałami.
  • Odpowiedz
Też mam delikatne zaburzenia osobowości w stronę border line i inne takie. Tylko z dwójki takich osób razem nic dobrego nie wychodzi.


@Wirtuoz: W tym wszystkim pozytywne jest to, że jesteś tego świadomy, niektórzy przez całe życie wiążą się z osobami, z którymi nie powinni i ciągle są zdziwieni, dlaczego im nie wychodzi.
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: część moich koleżanek ma problemy psychiczne i prawie wszystkie te osoby chodzą do psychiatrów. W internecie poznałem kilka mlodszych koleżanek w tym wieku co podałeś i też większość ma jakieś problem.

Ogólnie bardzo dużo młodych kobiet ma problem z alkoholem i co najgorsze, z narkotykami.
  • Odpowiedz