Wpis z mikrobloga

@Glacius: jako że ten wpis bedzie w gorących, to przypomne, że Pis se przegłosował "bezkarność plus"
Poczytajcie o co w tym chodzi i zastanówcie sie co to oznacza i o czym to świadczy. Włosy na głowie stają
Pozdrawiam oraz mego dnia
  • Odpowiedz
@freee_hugs: z drugiej strony przeglosowano,ze ochotnicy ktorzy juz wyjechali na ukraine sluzyc w korpusie miedzynarodowym tez nie zostana pociagnieci do odpowiedzialnosci po powrocie. Jak widac, prawo dzialalo wstecz, od zawsze.
  • Odpowiedz
@LordDarthVader: już jest w gorących to zobaczą wszyscy bo jak nie ma tagów to nie działa tutaj czarna lista ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9 lat tu siedzisz a ja Ci takie oczywistości muszę tłumaczyć ;)
  • Odpowiedz
@Glacius Albo nie będą w ogóle tworzyć sytuacji kryzysowych tylko ru**ac obywateli bez wazelinki bo i tak jedyne co ludzie zrobią to trochę ponarzekaja i wrócą do swojego szarego życia.
  • Odpowiedz
Jak widac, prawo dzialalo wstecz, od zawsze.


@qusqui21: owszem, działa lex retro non agit, ale wyjątki od zasady niedziałania prawa wstecz są możliwe w tych przypadkach, gdy nowelizacja prawa wprost przewiduje taki zapis, bądź też gdy powyższe jednoznacznie wynika z celu
  • Odpowiedz
@freee_hugs: 500 zł, dosłownie pięć stówek - dokładnie tyle kosztowała pełnia władzy, największa grabież państwowego majątku po 45 roku i bezkarność plus. Za tyle pis kupił ją od starych bab, katoli, patusów i ruskiej agentury.
  • Odpowiedz
jako że ten wpis bedzie w gorących, to przypomne, że Pis se przegłosował "bezkarność plus"

Poczytajcie o co w tym chodzi i zastanówcie sie co to oznacza i o czym to świadczy. Włosy na głowie stają

Pozdrawiam oraz mego dnia


@freee_hugs: Nie bądź taki. Streść "o co w tym chodzi". Tak własnymi słowami :)
  • Odpowiedz
@Bubele: Ja za darmo oddam głos na kogokolwiek innego, bo nie mam w dupie kraju, a którym się urodziłem. Ta postawa nazywa się patriotyzmem pisowski pomiocie. Historia was za to wszystko rozliczy.
  • Odpowiedz