Wpis z mikrobloga

#lublin

Macie sprawdzone miejsca do bezpłatnego parkowania w okolicach spokojnej (może być też i kawałek dalej)? Średnio uśmiecha mi się płacić po 28zł dziennie za parkowanie od 8 do 16 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
  • Odpowiedz
@kravter: możesz zawsze wykupić abonament na parkowanie, na pewno jest taniej niż codziennie normalnie opłacać w biletomacie.
sam kiedyś jak na okulistykę jechałem musiałem postawić w tych okolicach, prawdę mówiąc mało nie zbankrutowałem i następnym razem jak woziłem dziadka, to wolałem wysadzić go i pojechać pod najbliższego lidla ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kravter: Jak Cię nie stać na płacenie za parkowanie, to kup sobie bilet miesięczny na komunikację miejską.
Albo zapierdzielaj z buta, a nie będziesz zajmował gdzieś komuś miejsce pod blokiem przez pół dnia.

Stać na auto, ubezpieczenie, przeglądy, części i paliwo?
To i na parkowanie powinno Cię stać.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@camddn:

Dawno nie czytałem niczego równie głupiego - jakby było to moją zachcianką to jeszcze rozumiem, ale jak musisz jechać do biura spoza Lublina (mpk nie wchodzi w grę) i jesteś zmuszony do jazdy autem i pracy w biurze w ścisłym centrum gdzie realnie nie ma zapewnionych miejsc parkingowych to argument typu stać na auto to i powinno stać na płacenie 30zł/dziennie za parking jest zwyczajnie debilny.
  • Odpowiedz
@bykomstop: Wolałbym odpowiedź na pytanie ale jak bardzo chcesz wiedzieć to: 1) Lokalizacja i brak mpk 2) Parking nie jest priorytetem kiedy decyduję o zmianie pracy. Tyle w temacie.
  • Odpowiedz
@kravter właśnie dla takich przypadków powstają strefy park and ride, zostaw tam samochód i dojedź autobusem, alternatywnie możesz szukać na bliskim Czechowie na osiedlowkach, ale to loteria. Nic magicznie w tamtych rejonach nie znajdziesz;)
  • Odpowiedz
@kravter: dlatego popełniłeś błąd, że nie kalkulujesz legalnego postoju w koszty. W tym miejscu nie ma nic za darmo, bo to okolice wszystkich urzędów.

No i nie podałeś przymusu. Równie dobrze możesz iść na piechotę czy rowerem do pierwszego przystanku. Nie ma przymusu, jest wybór, a skoro wybierasz to ponosisz obowiązki z tym związane.

Możesz się denerwować na moją odpowiedź, no ale każdy by chciał parkować w centrum za darmo, ale
  • Odpowiedz