Wpis z mikrobloga

Siemanko Mirki, przed chwilą wróciłem z siłki i się zastanawiam dokąd #!$%@? ten świat zmierza. Może mi ktoś wyjaśnić w jakim celu przychodzą „egzemplarze” płci pięknej w obcisłych, prześwitujących leginsach i do tego pięknie odznaczających się stringach? Schemat jest zawsze ten sam: włosy długie do dupska, spalona na solarium i wyperfumiona tak, że zatyka na kilometr xD Pobiega chwilę na bieżni, zrobi parę foci ze starego ajfona i #!$%@? idzie do szatni xd Jest z reguły głównym obiektem zainteresowań wszystkich spoconych szwagrów wokoło XD Zachęcam do owocnej i merytorycznej dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#silownia #rozowepaski #logikarozowychpaskow #heheszki #niebieskiepaski #tinder #szaramyszkadlaanonka #przegryw
  • 15
  • Odpowiedz
@Blackol12: Ja to zawsze pocę się jak świnka na bieżni, ale się nie oszczędzam, w sumie raczej też ubieram się mocno przeciętenie, ale faktycznie takie egzemplarze tez są. Ostatnio podczas mojego biegu na bieżni obok sobie spacerowała jedna od 20 minut i gadała sobie przez telefon xD potem poszła na maszyny, porobiła po jednej serii na połowie z nich i sobie poszła, wtf xD
  • Odpowiedz
Może mi ktoś wyjaśnić w jakim celu przychodzą „egzemplarze” płci pięknej w obcisłych, prześwitujących leginsach i do tego pięknie odznaczających się stringach?

Jest z reguły głównym obiektem zainteresowań wszystkich spoconych szwagrów wokoło


@Blackol12:
  • Odpowiedz
@Blackol12: Już tłumaczę. Wyobraź sobie, że jesteś średnio atrakcyjnym mężczyzną (może nawet nie musisz sobie wyobrażać). Taki ani przystojny, ani jakiś paskudny. Zwykły typek. No i jest miejsce w którym są praktycznie same kobiety i bardzo wiele z tych kobiet jest szczupła i pięknie zbudowana. W porównaniu do losowej grupy kobiet na ulicy w tym miejscu jest zdecydowanie dużo zadbanych kobiet. Wchodzisz i mimo ze zwykle nie budzisz żadnej specjalnej reakcji
  • Odpowiedz
poszła na maszyny, porobiła po jednej serii na połowie z nich i sobie poszła, wtf xD


@Fifka23: Może miała deload. Nie ma co oceniać cudzego treningu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Blackol12:

Przecież sam ze sobą już przeprowadziłeś owocną "dyskusje”, zadałeś pytania i sam na nie sobie odpowiedziałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Blackol12: Skoro masz czas się nad tym zastanawiać podczas treningu, to może dorzuć sobie ze 3 serie czegoś

Ja przychodzę, robię to, po co przyszłam i wychodzę. Uj mnie obchodzą inni ludzie i to, co tam robią ¯_(ツ)_/¯ polecam ten styl życia
Można wyglądać jak gwiazda Hollywood i zrobić super trening, można wyglądać jak fleja i się #!$%@?ć na bieżni i przed lustrem. Co mi do tego jak ktoś traktuje swój
  • Odpowiedz