Wpis z mikrobloga

Słyszałem, że Marvel oraz DC rywalizują o to, kto pierwszy do swoich komiksów wprowadzi nową bohaterkę - #p0lka której super mocą jest sypianie z przypadkowymi facetami

#bekazlewactwa #heheszki #komiks #logikarozowychpaskow #rozowepaski #blackpill #przegryw #zwiazki #seks
Roger_Casement - Słyszałem, że Marvel oraz DC rywalizują o to, kto pierwszy do swoich...

źródło: comment_1673102156t4oAoqDqgT6oIfjOnq62Qu.jpg

Pobierz
  • 28
@Roger_Casement: p0lko słyszysz? RUCHAJ SIE! Wróć do buszu i oddaj się swoim prymitywnym instynktom! Liczy się tylko R U C H A N I E. No dalej bądź odważna i daj się przelecieć to cię wyzwoli. Liczą się tylko przygody, a jedna na która możesz sobie pozwolić to ta na czyimś KU TA SIE
@LifeReboot
Mnie bardziej interesuje dlaczego ta kobieta jest tak pompowana przez media xD. Daje dupy za granicą jak tysiące kobiet na świecie i ktoś nadaje jej czynom status wyjątkowych, na tyle żeby pisać o tym gównie artykuły xD. Co tu się #!$%@??
@Flypho: bo grażynki mogą sobie poczytać jak to przeciętna p0lka taka jak one się realizuje i nie musi spędzać nocy z januszem który obrzydza ich od 10 lat a z namiastką księcia o której marzyły od liceum. Dlatego grażyny to czytają, wyświetlenia i reklamy się zgadzają więc profit
@PeterFile
Ja wiem, ale ta promocja to chyba tak średnio biorąc pod uwagę że jest curkom bogobojnego pisiora, który przecież nigdy by się tak Bogu jedynemu nie sprzeniewierzył i nie wychował córki na taką dupodaję, prawda? No kto to widział?
@PeterFile
Ja trochę sobie przysmieszkowalem xD, bo wiadomo, że pod latarnia najciemniej, ale dziwi mnie że PiS nijak nie reaguje na pompowanie tej baby, bo przecież psuje to reputację wśród elektroatu. Tak mi się przynajmniej wydaje.