Wpis z mikrobloga

A wiedzieliście, że w Polsce rodzi się odpowiednik niemieckiego NSDAP? To proszę bardzo tu macie ludzi którym standardy nazistowskich Niemiec się marzą.
https://www.wykop.pl/wpis/69910509/daj-plusika-jesli-to-popierasz-bekazpisu-polityka-/

@jaroty: Proponuje od razu założyć polski odpowiednik NSDAP bo to dokładnie ich metody, żeby za dużo nie kombinować to nazwijcie się od razu Narodowosocjalistyczna Polska Partia Robotników.
#bekazlewactwa #4konserwy #nerupa
  • 23
A wiedzieliście, że w Polsce rodzi się odpowiednik niemieckiego NSDAP? To proszę bardzo tu macie ludzi którym standardy nazistowskich Niemiec się marzą.

https://www.wykop.pl/wpis/69910509/daj-plusika-jesli-to-popierasz-bekazpisu-polityka-/

@jaroty: Proponuje od razu założyć polski odpowiednik NSDAP bo to dokładnie ich metody, żeby za dużo nie kombinować to nazwijcie się od razu Narodowosocjalistyczna Polska Partia Robotników.


@kulass: dzięki, zaplusowane
@jaroty: Proponuje od razu założyć polski odpowiednik NSDAP bo to dokładnie ich metody, żeby za dużo nie kombinować to nazwijcie się od razu Narodowosocjalistyczna Polska Partia Robotników.


@kulass: robisz jakiegoś dziwnego fikołka w obronie pisowskich apartczyków którzy niejednokrotnie innym niszczyli życie. Do tego wyskakujesz przy tym z argumentum ad hitlerum... Gratisowo widzę, że nie tylko ty się z #4konserwy oburzyłeś. I brzmi to co najmniej dziwnie w stosunku do tego
I brzmi to co najmniej dziwnie w stosunku do tego czym mi się chwaliłeś na pw...


@Kryspin013: Dziwnie bo? Bo oburza mnie tworzenie takich list? No #!$%@?, przepraszam ale za dobrze znam historie, żeby nie wiedzieć czym się takie rzeczy kończą ¯\_(ツ)_/¯

Ci ludzie nie powinni więcej znaleźć pracy jako dziennikarze za całkowite s***wienie się i wielokrotne złamanie etyki dziennikarskiej. Tylko tyle i aż tyle.


@Kryspin013: Przecież tam screenie jest
No #!$%@?, przepraszam ale za dobrze znam historie, żeby nie wiedzieć czym się takie rzeczy kończą ¯_(ツ)


@kulass: nom, czym się skończy przypominanie pisowskim aparatczykom co robili przez ostatnie kilka lat?

A argument o znaniu historii jest conajmniej żałosny przy tej całej szczujni i pluciu jadem, które uprawiali apartczycy z TVPiS na różnych grupach społecznych przez ostatnie 7 lat. Zapomniałeś już?

@Kryspin013: Przecież tam screenie jest propagowanie tego aby
ego nie ma na screenie więc nie manipuluj. Na screenie jest info by jasno oznaczyć osoby, które jawnie sprzedały się pisowi tzn. te wszystkie Holeckie, Kłeczki i inni pisowcy eksperci oraz ludzie ustawieni na wysokich stanowiskach przez PiS - w znaczeniu aby nigdy więcej nie pełniły żadnej roli publicznej i było im to ciągle przypominane.


@Kryspin013: pierwszy komentarz najwyżej plusowany z komentarzy

Piasecki, Mazurek, Stanowski...

skoro wylądował tam piasecki którego nazwanie
@Kryspin013

Ci ludzie nie powinni więcej znaleźć pracy jako dziennikarze za całkowite s***wienie się i wielokrotne złamanie etyki dziennikarskiej. Tylko tyle i aż tyle.


Oj tam oj tam, Urban wam jakoś nie przeszkadzał . Nie rozliczyliscie resortowych dzieci komunistów z "wolnych mediów" a chcecie komuszki PiS rozliczać xDDD
Pobierz ziemba1 - @Kryspin013 
 Ci ludzie nie powinni więcej znaleźć pracy jako dziennikarze ...
źródło: comment_1673245148KygBXoq1g1Yer2RGf7XPXF.jpg
skoro wylądował tam piasecki którego nazwanie pisowcem nawet w głowie się mi nie mieści to nie mamy do czynienia z niczym pozytywnym. Stary, na tym portalu sie ludzie do Urbana brandzlowali, dziś Giertych jest autorytetem dla niektórych. Ale ci same osoby które dziś nic złęgo w tych dwóch personach nie widzą chcą tworzyć listy wstydu XDDDD To ja niby jestem ten zły prawak ale mi nawet takie #!$%@? pomysły do głowy nie
Oj tam oj tam, Urban wam jakoś nie przeszkadzał . Nie rozliczyliscie resortowych dzieci komunistów z "wolnych mediów" a chcecie komuszki PiS rozliczać xDDD


@ziemba1: Po pierwsze, wskaż mi miejsce gdzie gloryfikuję urbana
Po drugie z tego co wiem Urban nie pracował nigdy więcej jako osoba publiczna na stołku państwowym a założył własną gazetę.
Po trzecie, znam historię Urbana i to kanalia.

a chcecie komuszki PiS rozliczać xDDD


komuszki w kontekście
komuszki w kontekście PiSu brzmi conajmniej zabawnie.


@Kryspin013: no to gdzie byles z waszym rudem krulem jak trzeba bylo glosowac za lustracaja komunistow w czasie nocnej zmiany? to ja ta wasza walka z komuna? xD wspolna lista do europarlamentu?
@Kryspin013: no to gdzie byles z rudem krulem jak trzeba bylo glosowac za lustracaja komunistow w czasie nocnej zmiany? to ja ta wasza walka z komuna? xD


@ziemba1: swoją drogą niezły fikoł na odwrócenie uwagi od tego, że partia najwięcej krzycząca o komuchach ma najwięcej komuchów w swoich szeregach i to jeszcze takich najgorszego sortu xD