Wpis z mikrobloga

A wiedzieliście, że w Polsce rodzi się odpowiednik niemieckiego NSDAP? To proszę bardzo tu macie ludzi którym standardy nazistowskich Niemiec się marzą.
https://www.wykop.pl/wpis/69910509/daj-plusika-jesli-to-popierasz-bekazpisu-polityka-/

@jaroty: Proponuje od razu założyć polski odpowiednik NSDAP bo to dokładnie ich metody, żeby za dużo nie kombinować to nazwijcie się od razu Narodowosocjalistyczna Polska Partia Robotników.
#bekazlewactwa #4konserwy #nerupa
  • 23
  • Odpowiedz
A wiedzieliście, że w Polsce rodzi się odpowiednik niemieckiego NSDAP? To proszę bardzo tu macie ludzi którym standardy nazistowskich Niemiec się marzą.

https://www.wykop.pl/wpis/69910509/daj-plusika-jesli-to-popierasz-bekazpisu-polityka-/

@jaroty: Proponuje od razu założyć polski odpowiednik NSDAP bo to dokładnie ich metody, żeby za dużo nie kombinować to nazwijcie się od razu Narodowosocjalistyczna Polska Partia Robotników.


@kulass: dzięki, zaplusowane
  • Odpowiedz
@jaroty: Proponuje od razu założyć polski odpowiednik NSDAP bo to dokładnie ich metody, żeby za dużo nie kombinować to nazwijcie się od razu Narodowosocjalistyczna Polska Partia Robotników.


@kulass: robisz jakiegoś dziwnego fikołka w obronie pisowskich apartczyków którzy niejednokrotnie innym niszczyli życie. Do tego wyskakujesz przy tym z argumentum ad hitlerum... Gratisowo widzę, że nie tylko ty się z #4konserwy oburzyłeś. I brzmi to co najmniej dziwnie w stosunku do tego
  • Odpowiedz
I brzmi to co najmniej dziwnie w stosunku do tego czym mi się chwaliłeś na pw...


@Kryspin013: Dziwnie bo? Bo oburza mnie tworzenie takich list? No #!$%@?, przepraszam ale za dobrze znam historie, żeby nie wiedzieć czym się takie rzeczy kończą ¯\_(ツ)_/¯

Ci ludzie nie powinni więcej znaleźć pracy jako dziennikarze za całkowite s***wienie się i wielokrotne złamanie etyki dziennikarskiej. Tylko tyle i aż tyle.


@Kryspin013: Przecież tam screenie jest
  • Odpowiedz
No #!$%@?, przepraszam ale za dobrze znam historie, żeby nie wiedzieć czym się takie rzeczy kończą ¯_(ツ)


@kulass: nom, czym się skończy przypominanie pisowskim aparatczykom co robili przez ostatnie kilka lat?

A argument o znaniu historii jest conajmniej żałosny przy tej całej szczujni i pluciu jadem, które uprawiali apartczycy z TVPiS na różnych grupach społecznych przez ostatnie 7 lat. Zapomniałeś już?

@Kryspin013: Przecież tam screenie jest propagowanie tego aby
  • Odpowiedz
ego nie ma na screenie więc nie manipuluj. Na screenie jest info by jasno oznaczyć osoby, które jawnie sprzedały się pisowi tzn. te wszystkie Holeckie, Kłeczki i inni pisowcy eksperci oraz ludzie ustawieni na wysokich stanowiskach przez PiS - w znaczeniu aby nigdy więcej nie pełniły żadnej roli publicznej i było im to ciągle przypominane.


@Kryspin013: pierwszy komentarz najwyżej plusowany z komentarzy

Piasecki, Mazurek, Stanowski...

skoro wylądował tam piasecki którego nazwanie
  • Odpowiedz
skoro wylądował tam piasecki którego nazwanie pisowcem nawet w głowie się mi nie mieści to nie mamy do czynienia z niczym pozytywnym. Stary, na tym portalu sie ludzie do Urbana brandzlowali, dziś Giertych jest autorytetem dla niektórych. Ale ci same osoby które dziś nic złęgo w tych dwóch personach nie widzą chcą tworzyć listy wstydu XDDDD To ja niby jestem ten zły prawak ale mi nawet takie #!$%@? pomysły do głowy nie
  • Odpowiedz
Oj tam oj tam, Urban wam jakoś nie przeszkadzał . Nie rozliczyliscie resortowych dzieci komunistów z "wolnych mediów" a chcecie komuszki PiS rozliczać xDDD


@ziemba1: Po pierwsze, wskaż mi miejsce gdzie gloryfikuję urbana
Po drugie z tego co wiem Urban nie pracował nigdy więcej jako osoba publiczna na stołku państwowym a założył własną gazetę.
Po trzecie, znam historię Urbana i to kanalia.

a chcecie komuszki PiS rozliczać xDDD


komuszki w kontekście
  • Odpowiedz
komuszki w kontekście PiSu brzmi conajmniej zabawnie.


@Kryspin013: no to gdzie byles z waszym rudem krulem jak trzeba bylo glosowac za lustracaja komunistow w czasie nocnej zmiany? to ja ta wasza walka z komuna? xD wspolna lista do europarlamentu?
  • Odpowiedz
@Kryspin013: no to gdzie byles z rudem krulem jak trzeba bylo glosowac za lustracaja komunistow w czasie nocnej zmiany? to ja ta wasza walka z komuna? xD


@ziemba1: swoją drogą niezły fikoł na odwrócenie uwagi od tego, że partia najwięcej krzycząca o komuchach ma najwięcej komuchów w swoich szeregach i to jeszcze takich najgorszego sortu xD
  • Odpowiedz