Wpis z mikrobloga

@Gmeras: dziękuję! Wrażenia pozytywne, nie było kolejki, a wszyscy byli mili i pomocni. Samo oddawanie krwi też dobrze zniosłem, jedynie potem było mi słabo i trochę mi zajęło dojście do siebie.
  • Odpowiedz
jedynie potem było mi słabo i trochę mi zajęło dojście do siebie.


@Galveston: Zapewniam Cię że to efekt w twojej głowie niż organizmu. Następnym razem nie myśl o tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jakiej marki dostałeś czekolady? Bo w Poznaniu są terravity, nie wiem czy systemowo wszyscy oddający dostają takie same, czy każdy ośrodek wybiera przez przetarg innego dostawce czekolad, ale mnie osobiście one nie smakują niestety :( no ale nie robię tego dla czekolad
  • Odpowiedz
@Gmeras: @Galveston:
Nie powiedziałbym ze to jest efekt w głowie. To jest raczej naturalne ze przez jakiś czas po oddaniu ( w moim przypadku godzina, dwie, nim chyba śledziona wyrzuci od organizmu rezerwy krwi) człowiek czuje się słabszy i może np bardziej delikatnym ode mnie, delikatnie kręcić się w głowie.
Ja ze swej strony żeby zminimalizować ten efekt polecam wypić więcej wody, czy innego soku, jakieś 30 minut przed donacja.
  • Odpowiedz
@dejwit93:
Wszędzie są. Terrawita wygrała potężny kontrakt we wszystkich rckik, oddawaj częściej to szybciej zejdą i może bedzie zmiana na coś lepszego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz