Wpis z mikrobloga

@KarolaG17: No i nie rozumiem, normalna sylwetka do osiągnięcia przez przeciętnego człowieka. Dość oczywiste, że gościu wykorzystał optymalne światło do zdjęć. Jaka jest przyczyna hejtu, każdy kto wypowiada się na tematy siłowni musi być klocem 2x2m? Jak mój fizjoterapeuta jest mniejszy ode mnie tzn., że mam nie słuchać jego rad odnośnie techniki, bo się nie zna?
  • Odpowiedz
@trtrtrtr: Widać że nie rozumiesz, i że nie oglądałeś jego materiału. Chodzi o to że koleś wali farmazon, po pierwsze gada że tą sylwetkę zrobil w kilkanaście lat (XD) taką sylwetkę ludzie robią w max 6 msc redukcji,albo i szybciej zależy jak michę się trzyma i jak bardzo #!$%@?. Caly jego materiał jest reklamą e books i tego trenera który wprowadza swoich podopiecznych na środki i do tego lubi przyszamanić jakąś
  • Odpowiedz
@FEJS232: no w sumie jakby nie patrzeć to ja ćwiczę dobre 10 lat a też jakbym się spiął to w 2 lata bym zrobił. Może o to tez w tym chodzi że ćwiczył przez kilkanaście lat ale robił przerwy czy to związane z motywacją, kontuzją itp. Po tych kilkunastu latach napewno ma większą wiedzę niż 90 % osób na siłowni bo sam też widzę u siebie na siłowni co ludzie robią
  • Odpowiedz
@FEJS232: no to może zrobił tego ebooka z pomocą osoby która go prowadzi i dzięki zasięgom chce sprzedać tą wiedzę i na tym zarobić. nie wiem w czym problem. ma okazję zarobić hajs przekazując wiedzę to czemu nie. ty pewnie byś nic nie robił jakbyś miał możliwość zarobienia pieniędzy
  • Odpowiedz
@lil_anon: No jeśli Czechowicz jest dawcą wiedzy, to nie wiem czy to dobrze. Jak są tam takie same mądrości jakie wygaduje na materiałach yt z treningów, typu że tylko wielkimi ciężarami zbuduje się sylwetkę to ludzie sobie zrobią krzywdę. Tu chodzi o to że zarówno jeden jak i drugi nie są odpowiednimi osobami do przekazywania wiedzy,bo albo jej nie mają ,lub są w niej spore ubytki i farmazonią.
  • Odpowiedz
@FEJS232 no bo taka prawda. Tylko progresem na ciężarze zrobisz dobra sylwetkę o czym zawsze mówią trenerzy. Wątpię że będzie ci kazał odrazu brać na 100kg na klatę tylko zaczynał od małego ciężaru z uwagą na technike wykonywanych ćwiczeń i co trening robić progres. Tylko idioci będą próbowali sobie dokładać ciężaru kalecząc przy tym technikę, ale z czasem może dostrzegą że tak się nie ćwiczy. Często też rezygnują z treningów bo chcieliby
  • Odpowiedz
@lil_anon: Zdrowym progresem a nie #!$%@? tego ile sie da.70-80% twojego maksymalnego ciężaru i tsk byś to wykonywał poprawnie technicznie, a oni pół ruchy robią te wszystkie Czechowicze Piechowiaki Słodkiewicze itd bo mają tego za dużo #!$%@? i im ego nie pozwala dać mniej xD
  • Odpowiedz
@FEJS232: no jakby mieli by za dużo #!$%@? i nie zważali na technikę to pewnie by sobie tak długo nie poćwiczyli bo by mieli po naderwane mięsnie i inne kontuzje. np przy wyciskaniu niektórzy nie mogą zejść niżej ze sztangą bo ramiona schodzą za plecy co nie jest zdrowe dla barków. dla osoby która już macha 80/90 kg na ok 10 powtórzeń może zrobić sobie krzywdę. dlatego np w takim przypadku
  • Odpowiedz
@lil_anon: Ale przecież ja odpijam piłeczkę do Cb caly czas xD. Owszem ćwiczę. A Ty oglądasz materiały z ich treningów? Bo patrząc na to co piszesz wydaje mi się że nie. Nie ćwiczą trzymając technikę #!$%@? jak największe ciężary, wręcz skaczą na nich mowa o maszynach oczywiście. Co do kontuzji to co chwile któryś z nich coś łapie, albo gdy tylko mają intensywniejsze ruchy to kończą jak Burneika czy Słodkiewicz. Nie
  • Odpowiedz
@lil_anon: Nie potrafią na maszynach, wyciągu zrobić poprawnie, a to co się dzieje na wolnych ciężarach to czasami w ogóle kabaret. Oczywiście nie wszyscy, ale no zdecydowana większość.
  • Odpowiedz