Wpis z mikrobloga

mam pytanie, kupiłem sobie PS4 PRO używaną, i przy uruchamianiu gier, zaczyna toto wyć jak suszarka, czy ta konsola normalnie tak wyje/ jest głośna, czy ja po prostu kupiłem jakąś zajechaną? #ps4 #ps4pro #konsole #gry
Jakie polecacie #termopady do PS4? Tak to działa nawet stabilnie ale odpalam sobie grę i wyje, będę musiał ją wyczyścić.
  • 9
  • Odpowiedz
@unitrax: u mnie w PRO wymieniałem termopady na Gelid i pastę na Thermal Grizzly Kryonaut. Od tamtego momentu konsoli prawie nie słyszę, a na RDR2 to myślałem że odfrunie przed wymianą.
  • Odpowiedz
@unitrax: Oczywiście że prosiak nie wyje. Osobiście mam niby to najbardziej grzejącą się wersję, ale jest ona zadbana, wyczyszczona z kurzu i nowe termopady jak i pasta. Chodzi cichutko, czasami tylko wejdzie na ciut większe obroty. Jak dbasz tak masz.
  • Odpowiedz
  • 1
@unitrax Jaka rewizja? Moja tylko odzywa się w grach pokroju shadow of the tomb raider (cuh7216b), ale żeby wyła jakoś straszliwie to nie.

W jednej slimce wymieniałem termopady na gelida gp extreme + pasta thermal grizzly kryonaut.
  • Odpowiedz
@unitrax: W grach gdzie otwierasz mape świata, albo jest lokacja typu jakies miasto z wieloma NPC to ps4 pro bedzie chodzic glosniej nawet jak jest czysta w srodku, ale zajrzeć zawsze warto albo oddac do profesjonalnego serwisu niech za te 150 zł wyczyszcza i wymienia paste
  • Odpowiedz