Wpis z mikrobloga

@MrMas byczq no proszę. Mordkę pewnie masz dobrą, rozstępy ci przeszkadzają? Żaden mężczyzna tego nie widzi xD jasne, jak pójdziesz na solarium, czy opalisz się na czarno, to może i coś będzie widać. Ale to są tak drobne sprawy. Powinnaś zadbać o swoją głowę, jak sama mówisz. Wyleczyć kompleksy, bo rozstępy, to naprawdę jedna z wielu rzeczy, na którą mężczyźni nie zwracają uwagę. To jest raczej coś, na co nie miałaś wpływu
@MrMas ja nie mogę np. golic nóg i mam inne głupie defekty, na które nie mam wpływu. Jasne, próbowałam się ich pozbyć, ale zrobiłam sobie więcej szkód niż pożytku xD
Oczywiście, że kompleksy są - bo prawdopodobnie oglądasz na necie kobiety, które są po operacjach u porownujesz siebie do nich. Rachunek jest prosty - jeżeli tak ci zależy na wyglądzie, to zainwestuj w niego. W żadnym wypadku nie mam na myśli walorów
Uważacie że rozstępy są najgorszą wadą u kobiet


@MrMas: są nieestetyczne, ale kobiety miewają mają o wiele gorsze wady. Na przykład potrafią #!$%@?ć się o byle gówno zupełnie bez sensu, a potem grać ofiarę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MrMas:

Pod koniec liceum miałem dziewczynę z rozstępami na pupie i piersiach - wysoka dziewczyna i ogólnie szczupła - brzuch całkiem płaski z mocno napiętą skórą.
Nic mnie te rostępny nie obchodziły. Obchodziło mnie, że mam fajną dziewczynę (z dużymi cyckami)
@MrMas kiedyś dymałem taką ówcześnie 21 letnią Paulinę i w przerwie od seksu ją miziałem i miała rozstępy na udach i tak słodko szepnęła "jestem tygryskiem", a ja gdyby nie to to nawet bym nie zwrócił na to uwagi bo to przecież normalne xd
@MrMas: Nie, rozstępy to zupełnie naturalna rzecz, mam je nawet ja, będąc przez całe życie szkieletorem (no, ostatnio udało się trochę przybrać), najprawdopodobniej przez szybkie rośnięcie. Najgorszą wadą są natomiast wszelkie nienaturalne, w szczególności permanentne i intencjonalne modyfikacje ciała, np. tatuaże, piercing (tunele w uszach, kołatka w nosie), czy inne blizny po samookaleczaniu. Nie dość, że to wygląda źle, to co ważniejsze - świadczy, że tak źle musiało dziać się w
Ja mam pełno rozstępów na biodrach i wewnętrznej części ud, a także kilka pojedynczych na ramionach, kolanach i łokciach. Po jakimś czasie bledną i nie są jakoś widoczne.
Mój były myślał ze to jakieś blizny pooperacyjne XD
Ale no cóż życie. Nie są jakieś super brzydkie, trzeba być na prawdę płytki, żeby przekreślać kogoś z tego powodu.