Wpis z mikrobloga

spotykał byś się ze szczupła kobietą która ma rozstępy?


@MrMas: Nie za bardzo mam wybór, także na pewno by mi to nie przeszkadzało bo sam jestem w uj brzydki

Z resztą każdy kiedyś był głupi, ważne że się z tej głupoty wyszło
@MrMas: bez przesady, rozstępy nie są tragiczne, raczej mały defekt, który niektórym nawet się podoba ¯\_(ツ)_/¯ nie powinnaś mieć z tego powodu kompleksów
@MrMas: No coś ty, dla mnie są neutralne i jedyne co sugerują to, że skóra się szybko rozciągnęła. Ja mam na cyckach, biodrach i dupie, bo mi szybko urosły i zupełnie na nie uwagi nie zwracam (chociaż na cyckach jak były świeże to dziwnie wyglądały takie fioletowe paski). Nigdy nie słyszałam, żeby jakiś chłop mówił, że rozstępy są obrzydliwe czy cokolwiek złego o rozstępach.
@widme: Przecież dużo facetów ma rozstępy.
@MrMas: nie

Mam 194 cm wzrostu i sam mam rozstępy na nogach (pachwiny - nieciekawie to wygląda) i wiem, że wysokie dziewczyny też to niestety spotyka - niczyja wina.

Jeśli chodzi o brzuch, to też jest kwestia genetyki i skłonności do ich posiadania - moja mama miała po ciąży i nigdy jakoś mi to nie przeszkadzało
a patrząc tylko pod względem wyglądu, spotykał byś się ze szczupła kobietą która ma rozstępy? Czy obrzydzało by to ciebie?


@MrMas: nie, nie jest tak że np rozstępy pojawiają się wszędzie tam gdzie skóra nie nastarcza rosnąć ? Więc może to być brzuch, dupa, cycki czy ramiona