Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, stało się najgorzej xD
Albo po wielu latach przeróżnych związków i podbojów wpadłem w końcu we #friendzone, albo trafiłem na mega niezdecydowaną dziewczynę, która mówi jedno a robi drugie.
W każdym razie to jak się zachowuje na każdej płaszczyźnie, pokazuje, że nie friendzone, ale ona mówi, że friendzone xD

Trzymajcie kciuki, bo daję sobie trochę czasu na wyjście z tej sytuacji, a jak nie pyknie to ewakuacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#zwiazki #podrywajzwykopem

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63bda728bab6bef5c090ad2e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 6
  • Odpowiedz
to jak się zachowuje na każdej płaszczyźnie, pokazuje, że nie friendzone, ale ona mówi, że friendzone xD


@AnonimoweMirkoWyznania: dlaczego Wy sobie zawsze to dopowiadacie? jeśli dziewczyna mówi, że to przyjaźń, to nie próbujcie interpretować jej zwykłych, serdecznych zachowań jako sygnałów, że tak naprawdę to coś więcej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: A ona wie, że chcesz czegoś więcej niż friendzone? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli tak, to dobra rada brzmi: "Nie jestem zainteresowany przyjaźnią. Szukam czegoś więcej. Męczy mnie ta niejasna sytuacja, dlatego nie chcę kontynuować tej znajomości w dotychczasowej formie". Jak się nie określi to niech spada, szkoda czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz