Wpis z mikrobloga

Ktoś spotkał się z tym problemem przy zakładaniu konta? Z banku odesłali mnie do urzędu, w urzędzie wszytskie dane się zgadzały i z urzędu odsyłają mnie do banku. Podejrzewam, ze w banku te babki znów będą w szoku i nie będę w stanje rozwiązać problemu i dlatwgo przychodzę z zapytaniem do was mirki czy nie napotkał się ktoś z takim problemem albo jakis pomysł na rozwiązanie tego? Z góry dzieki (założenie bankowości w innym banku, średnio mi się widzi, bo ing to jedyny bank na moja miejscowość) #ing #ingenuity #pomoc #gownowpis #banki #bankowosc #informatyka #ingbank #dowodosobisty #rejestr #daneosobowe #niewiemjaktootagowac #dejtaspokoj
S3elopaw - Ktoś spotkał się z tym problemem przy zakładaniu konta? Z banku odesłali m...

źródło: comment_1673436318OFi5ow3YMCeONcrs9ejYJV.jpg

Pobierz
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@S3elopaw: przecież masz rozwiązanie, idź do urzędu gminy.

To że inne banki nie weryfikują w rejestrze... ¯\_(ツ)_/¯

W twoim interesie jest wyjaśnienie tego, bo potem możesz mieć problemy. Np. na lotnisku cię nie przepuszczą.
@S3elopaw: bo ty chcesz dodac skan dowodu do konta? To one powinny na miejscu ręcznie zeskanować/wprowadzić dane. Jak nie wiedzą co mają robić to niech dzwonią na wewnętrzny helpdesk albo idą po kierownika xd
@kexus512: Znaczy dodaly dane i wyskakuje ten komunikat, byłem jakaś godzinę temu u nich to do supportu wysłały błąd aplikacji, zobaczymy co z teho będzie, ale wiecej zachodu niż jakbym się ubiegał o kredyt jakis #!$%@?