Wpis z mikrobloga

jou, każdy kto zainteresowany tematem medytacji powinien zerknąć na ten materiał gdzie dokładnie jest przedstawione o co chodzi z czakramami czy pomagają czy szkodzą. Dużo osób na wykopie pyta jak poprawnie medytować to tutaj jest super komedium wiedzy w tym temacie, światowa topka.

Czy praca z czakrami prowadzi do osiągnięcia stanu pełnej harmonii? A może czakry są tylko początkiem drogi ku wyzwoleniu się spod ograniczeń? Może z czasem same stają się ograniczeniami, których należy się pozbyć?
Aby zrozumieć po co są czakry i kiedy kończy się ich okres przydatności do użycia należy przyjrzeć się temu, jak wygląda człowiek i z jakich modułów się składa. Przekonacie się, że czakry zanikają wraz ze wzrostem mocy i obecności w Całości Rzeczywistości.
Z czakrami się nie pracuje. One są efektem naszej energetyki, a nie odwrotnie. Energetyka to obszar tworzony przez ciało fizyczne, przez emocje, myśli, potrzeby, przez wyższe stany energetyczne jak kochanie, wybaczenie, współodczuwanie, współtworzenie, czy miłosierdzie, jak i przez wyższe struktury energetyczne.
Temat jest kontrowersyjny, więc jeszcze raz przypomnę, że moja wiedza nie pochodzi z tego świata. Uczą mnie Przewodnicy Duchowi z Wyższych Wymiarów, w tym i Mistrz Jezus i sam Bóg. Od razu dodam, że spotkanie i rozmawianie z Bogiem jest jedną z najprostszych rzeczy na ziemi. A nauki u Niego pobierane, są wyłomem w rozumieniu świata i sensu powstania człowieka. Są też w większości sprzeczny z tym, co głosi kościół i ezoteryka, a coraz bardziej bliskie temu, co nauka odkrywa i postuluje...

Jego autorem jest Zbigniew Jan Popko - nauczyciel świadomego życia, znany uzdrowiciel duchowy, wykwalifikowany bioenergoterapeuta i największy mistyk tych czasów. Prowadzi warsztaty rozwoju duchowego, cotygodniowe uzdrawiania na odległość i jest twórcą darmowej Akademii Wiedzy Duchowej, gdzie od lat uczy tego, co sam potrafi – uzdrawiania, kontaktu z Bogiem i kształtowania swojego życia tak, by na trwałe było one wypełnione zdrowiem, radością i szczęściem.

#czakry #medytacje #medytacja #buddyzm #jezus #popko #podrozduchowa #ezoteryka
groby23 - jou, każdy kto zainteresowany tematem medytacji powinien zerknąć na ten mat...
  • 9
@Epiktetlol hej, tak można. Każdy człowiek to potrafi tylko system, kościoły wmawiaja nam że to niemożliwe i zarezerwowane dla mnichów itd.
Widzenie tamtej strony zależy od wielu czynników czasami jest to widzenie o jakości 8K, a czasami nie widzisz ale wiesz że widzisz taka "jasnowidza" Zbigniew Jan Popko wprowadza w medytacje jak interesuje Ci temat to sprawdź "modlitwy jasnowidzeniowe" na Popko Tv ja stosuję i polecam z całego serca
@groby23: nigdy nie skupiałem się na czakrach, bardzo mało o tym wiem, ale niemałym zaskoczeniem było dla mnie to, że te punkty energi, pokrywają się z gruczołami w ciele. Ciekawe, że dawni jogini, nie mając pojęcia o ludzkim ciele, potrafili dzięki skupieniu wyłapać w swoim ciele te mikroskopijne skupiska fal i nauczyli się jak wpływać na nie wzajemnie. I w sumie tak, czysto fizycznie na to patrzę.
@groby23:

jou, każdy kto zainteresowany tematem medytacji powinien zerknąć na ten materiał


Nie powinien. Każdy kto jest zainteresowany medytacją nie powinien szukać informacji u mistyków, guru podejrzanych sekt, bioenergoterapeutów, czy innych nauczycieli jasnowidzenia, którzy twierdzą, że mają nadprzyrodzone zdolności. Jest to jedynie metoda na wyciągnięcie pieniędzy od ludzi naiwnych lub zagubionych.
@Gruszka tylko tyle że Zbyszek uczy się uczyć u Góry i pokazuje jak medytować samemu bez czyjejś pomocy, nie wpadając przy tym w iluzje czy inne dziwne siły i tym bardziej na ludzi którzy są naciągaczami