Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirko szukam miejsca do życia, może pomożecie.

Rodzina 2+3.
Ja słynne #it i #programista15k więc nie narzekam no i praca zdalna.
Mój #rozowypasek obecnie na wychowawczym, przed ciążą #handlowiec4k

Mamy naprawdę spore #oszczednosci więc kasa nie jest problemem (i wiem że moje wymagania co do miejsca podniosą całkowity koszt budowy)
Szukam działki / domu z widokiem na góry. Najlepiej gdyby nie było tak, że NIE jestem otoczony domami - dobrze by było mieć jakiś lasek lub pewność że wokoło nikt się nie wybuduje. Jestem w stanie nawet kupić np. 2 działki aby mieć tą pewność.
Wiem że to podbija cenę no ale jestem #!$%@? i to moje marzenie xD

Niestety mocno zawęża moje poszukiwania fakt, że nie chce mieszkać w #!$%@? dolnym i dojeżdżać do miasta 45-60minut - dla mnie jest to totalnie bez sensu.Więc musi być duże (lub małe ale wszystko mające - sklepy, szkoły, jakieś żarcie) miasto blisko.
Myślę przyszłościowo i po prostu chce aby różowa znalazła pracę a dzieciaki nie były wykluczone bo mieszkają na wsi i mieli co robić.
Także dojazd to taki maks 10-15 minut.

Patrząc na mapę musiałbym się lokować gdzieś w okolicach #gornyslask #zywiec #bielskobiala #wroclaw #krakow albo #nowysacz i #rzeszow moze #nowytarg

#walbrzych odpada - z całym szacunkiem dla mieszkańców, ale bywałem tam i to miasto to dramat xD
Myślę jeszcze nad #jeleniagora #karpacz i #zgorzelec ale rozkminiam czy będzie tam praca dla mojej różowej bo tam to chyba albo noclegi albo usługi.

#gory #tatry #sudety #beskidy #karkonosze #nieruchomosci #dzialki #logikaniebieskichpaskow #rodzina

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63be7ae7cdab2baf8203dec3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 39
Niestety mocno zawęża moje poszukiwania fakt, że nie chce mieszkać w #!$%@? dolnym i dojeżdżać do miasta 45-60minut - dla mnie jest to totalnie bez sensu


@AnonimoweMirkoWyznania: zastanow sie, ja stoje przed tym samym dylematem kupić drugie większe mieszkanie czy działkę i dochodzę do wniosku:
jak mam mieszkac daleko poza krakowem to chcę mieć pie*dolony disnayland.
@AnonimoweMirkoWyznania: Kup działkę odpowiedniej wielkości tylko musi być większy metraż, więc pole wyboru faktycznie zawężone, bo wszyscy sprzedają do 1000 m2, a Tobie potrzeba minimum 2000 m2, a najlepiej 3000 m2. We Wrocławiu to chyba tylko na Ślęze sobie możesz popatrzeć, więc wybór pada na południowy zachód Wrocławia, ale tam problem z dojazdem w 10-15 minut do centrum. Ja miałem podobny dylemat, ale ostatecznie udało się we Wrocławiu, chociaż bez widoku
@spyyke: #gornyslask ma ten plus, że z reguły masz kilka dużych miast dookoła. Możesz się wybudować w jakiejś dzielnicy domków w Katowicach i mieć blisko Tychy, Katowice, Gliwice, Chorzów itd. Całkiem w miarę tam też funkcjonuje komunikacja, bo autobusy jeżdżą po całej aglomeracji a i z pociągami nie ma wielkiego problemu.