Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, dawno nic nie rozbierałem, więc zapraszam do #rozbiorka i #stragan ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na wstępie tylko napiszę coś więcej o Novellista Vanilla Club. Niby jest to kolejna interpretacja TF Tobacco Vanille. Samego TF TV nadal nie wąchałem, ale przeszedłem przez Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition i Frank Boclet Tobacco więc mogę porównać z nimi. Mocne otwarcie od razu po psiknięciu trwa tylko 3-5 sekund i zapach się szybko układa w naturalną kompozycję. Mój nos czuje tam głównie miód doprawiony wanilią i owocami, miód lepszej jakości, a nie suchy cukier żywiczny, który uświadczyłem w Amber Oud Tobacco i mnie do niego zniechęcił. Żaden szczególny owoc się nie wybija - nie czuć tu dominującej śliwki jak we Franku. Bardzo słodka, ale przyjemna kompozycja, linearna i z zadowalającą trwałością. Wieczorem było jeszcze czuć go bliskoskórnie, a dałem tylko jeden psik na testy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Jeśli ktoś szuka słodziaka w tym klimacie, a nie może przejść przez śliwkę we Franku - to może być to.

Zostawiam sobie flakon i mogę trochę odlać, bo dorwałem w sportowej cenie (regularna to 5 zł/ml, flakon ma tylko 75 ml).

---

Szkła - 3zł, 10ml i 30ml.

Wysyłka - olx + BLIK / własna etykieta.

MWZ 30zł - tym razem bez wyjątków.

Polewam poniższe pozycje od 10ml

1. Novellista Vanilla Club - 2,60 zł/ml (do odlania 40ml) | Fragrantica | Parfumo
2. Bottega Veneta Pour Homme (Batch: 6284 - 2016) - 2,90 zł/ml (do odlania 40ml) | Fragrantica | Parfumo
3. Olfactive Studio Woody Mood - 2,50 zł/ml (do odlania 30ml) | Fragrantica | Parfumo
4. Costume National I - 2,60 zł/ml (do odlania 30ml) | Fragrantica | Parfumo

Dla zamawiających na tym straganie specjalna oferta:
Mauboussin Une Historie d'Homme Irresistible | Fragrantica | Parfumo

2x30ml - każdy po 21 zł (0,70 zł /ml) - zapach z dolnej półki cenowej, który naprawdę mnie zaskoczył. Ładna figa z pudrem w pięknej cenie, kto pierwszy ten lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gotowe dekanty (szkła w cenie, foty na życzenie):
a) Robert Piguet Casbah - 10ml bez dwóch psików - 42 zł
b) Comme des Garcons Floriental - 10ml bez psika - 48 zł
c) Comme des Garcons Black - ~3ml - 14 zł
d) Jovoy Private Label – 4 ml - 21 zł
e) Parfums De Marly Haltane - 4ml - 29 zł
f) Dior Fahrenheit EDT - 10ml - 25 zł
g) Olfactive Studio Woody Mood - 2,5ml - 10,50 zł
h) The House of Oud - The Time - 4,5ml - 25zł
i) Parfums De Nicolai Neroli Intense - 4,5ml - 25zł

#perfumy
zychu69 - Dzień dobry, dawno nic nie rozbierałem, więc zapraszam do #rozbiorka i #str...

źródło: comment_1673459347hvnleElbOwV2FfADAk3MwG.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eustachiusz: bardzo ładny zapach, IMHO nadaje się na daily scent, ale chyba więcej niż 4-5h nie pociągnie. Niestety wersja Extreme wg opinii polepsza wynik tak o godzinkę, bez szału. Nie wiem jak Parfum, ale obydwie nieporównywalnie droższe.
  • Odpowiedz