Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zanim poznałem moją dziewczynę, to wiem że przez długi czas starała się o jednego typa. Wiem jedynie tyle, że on ją ciągle odrzucał i to podobno w dosyć bezpośredni sposób, ale od kiedy zaczęliśmy związek, to pogodzili się i utrzymywali koleżeńską relację. Gdy mieliśmy okres pełen kłótni i byliśmy blisko zerwania, wiem że zaczęli dużo więcej do siebie pisać, a on chyba podburzał ją trochę przeciwko mnie. Na Nowy Rok udało nam się w końcu pogodzić i mamy kontakt tak samo dobry jak na początku, a ona zapewnia mnie, że mnie kocha, ale wiem również, że cały czas zadaje się z tamtym gościem. Czy powinienem wymagać od niej zerwania kontaktu z nim? Nie będzie to toksyczne jeśli to tylko kolega, niezależnie od przeszłości? Gdyby chciała mnie dla niego zostawić, to zapewne zrobiłaby to miesiąc temu, gdy w ogóle nie dogadywaliśmy się.
#zwiazki #pytanie #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63be9f9ccdab2baf8203e812
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania

Gdyby chciała mnie dla niego zostawić, to zapewne zrobiłaby to miesiąc temu, gdy w ogóle nie dogadywaliśmy się.


Skąd wiesz, że on ją chciał wtedy?

Według mnie nie planowalbym bym z nią jakiś dużych planów typu rodzina lub jakieś zobowiązania większe. Zawsze jest jakieś ryzyko, że poleci do tego bolca.
od kiedy zaczęliśmy związek, to pogodzili się


@AnonimoweMirkoWyznania: To solidny fundament związku, że z nim układa się jej dobrze.
Masz zdjęcie z ich godzenia się?
:>

utrzymywali koleżeńską relację


A kierowca autobusu stał i klaskał.

a Nowy Rok udało nam się w końcu pogodzić


Czyli oni wtedy mieli ciche dni?

Czy powinienem wymagać od niej zerwania kontaktu z nim?


Nie powinieneś być trzecim w związku, jeśli lubisz takie dwuosobowe.
@AnonimoweMirkoWyznania fakty są takie, że nie jesteś jej pierwsza opcja. co jest prawdopodobne szuka lub będzie szukać opcji Prime.
nie zakazuj, to nic nie da. Sam zacznij pisać do innych dziewczyn, koleżanek, ex. niech się o tym, ale przypadkiem dowie. i spokojnie powiedz ze ona może wiec Ty też.
serio lepiej mieć inna kobieta ktora Cie uwielbia takiego jakim jesteś niż ładniejsze, młodsza dla której od razu jesteś przystankiem.
OP: @youngmlody3456: sama mi się przyznała, że ona teraz mu się podoba, a on kiedyś podobał się jej. Ostatecznie postanowiła zostać ze mną i jest teraz między nami dobrze, ale z tyłu głowy cały czas mam, że jest ten gość i może sobie nie odpuścić.
@larine: z tego co mi mówiła, to właśnie jasno się określił czego chce, tym razem to ona go odrzuciła.
---

Ten komentarz został dodany
nie powinieneś wymagać od niej zerwania z nim znajomości tylko zerwać go z nią. To, że ciągle kręci się koło niej gość, dla którego na dłuższy czas straciła głowę źle wróży.


Jest dokładnie tak, jak napisał @primorsk . Nie pchaj się w to dalej i zerwij z tą dziewczyną. Im szybciej, tym lepiej dla całej tej waszej dziwnej trójki... Tylko zrób to "po samurajsku", czyli jednym stanowczym cięciem miecza - bez żadnych
OP: @BezwzględnaKreatura, chętnie dowiem się jak to się u Ciebie potoczyło
@Ser_Rdest: @primorsk: właśnie wydaje mi się, że jestem pierwszym wyborem, tylko skoro jeśli teraz miała mocny dylemat przez prawie 2 miesiące czy kontynuować nasz związek (sama mówiła mi, że chce zerwać, ale obiecałem jej zmiany i faktycznie się poprawiło między nami), to czy za jakiś czas problem nie wróci. Ten gość nie kręci się koło niej w
@AnonimoweMirkoWyznania: oczywiście, że temat wróci. Jeśli na tym etapie związku ona już ma wątpliwości (a powinna być w Ciebie wpatrzona jak w obrazek) i coś przebąkuje o rozstaniu, to wiedz, że ona już to skończyła tylko szuka dogodnej okazji do odejścia albo kogoś do kogo przeskoczy od Ciebie.

Ogólnie kiedy kobieta mówi, że ma wątpliwości z jakichś pierdołowatych powodów to znaczy, że dawno juz podjęła decyzję. A skoro Ty na jej
OP: @primorsk: właśnie chodzi o to, że znowu jest świetnie jak na początku naszej relacji i nie wygląda jakby udawała, tylko martwi mnie to, że ona wciąż świetnie się rozumie z tym gościem. Wiem, że jak będą jakieś kłótnie w związku, to będzie chodzić w tym samym czasie gadać z tym typem, a ponieważ on nie spędza z nią tyle czasu co ja, to zawsze podejdzie do niej pozytywnie i
@AnonimoweMirkoWyznania wydaje się z Ciebie dobry, poczciwy chłop. Po pierwsze ma na Ciebie haka, może Cie zmuszać i szantazowac tym kolegą, sam mówisz że jakiś tam zmiany wymusiła. Serio to źle wygląda, to zawsze jest taka śrubka która tylko się przykreca.

poza tym co już ktoś podnosił za każdym razem jak nie tupiesz noga tylko się zgodzisz to traci do Ciebie kawałek respektu, szacunku.
I to nie znaczy że jest zła, to