Wpis z mikrobloga

Chce sobie kupic opiekacz/toster do trojkatnych tostów, na co zwracać uwagę przy zakupie? Nie musi być duży, bo mi wystarczy 1-2 tosty na posiłek.

Ale jeśli dobrze ogarniam podstawy to:
- musi mieć dużą moc
- musi mieć ceramiczną powłokę aby nie przywierał mocno

Dobrze ogarniam czy nie jednak nie? i na co jescze patrzec?

#gotujzwykopem
  • 31
  • Odpowiedz
@ManTaQue: no nie wiem, mnie te ceny nie ruszaja. Jesli zalozymy wykorzystanie przez 2 lata min, to wyjda grosze. WIec to tylko kwestia jak sobie to "zaksiegujesz" w glowie. Teraz to spodenki do cwiczenia moga kosztowac 100-200zł za szt, a milion razy latwiej je jakos popsuc xD spodnie tez z 200-300zł

A co dopiero urzadzenie elektryczne.

@xyx12345: @NicNieRobie: faktycznie ten wyglada lepiej od tego z mojego linka.

No tylko
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: W sumie też racja. Znalazłem VST070X za 299 w mediaexpert (eurortv tyle samo). Czymś się różni istotnym VST070X od VST074X oprócz wyglądu? 74X jest droższy z niewiadomego mi powodu.
  • Odpowiedz
VST070X


@ManTaQue: nie jestem pewien, tak na podstawie plikow co byly na stronie wynika jakby ten ciemniejszy mial opcje 2 trybow temperatury (i te ikonki na obudowie wygladaja jak przyciski, a te z drugiej obudowy tylko jak diody)

ALe musialbym zoabczyc jakis filmik czy opinie aby zobaczyc czy to ma jakiekolwiek znaczenie.

najwieksza beka ze nigdzie nie ma info o szerokosci w podkladkach, jest szerokosc urzadzenia i info aby zostawic 2cm,
NewBlueSky - > VST070X

@ManTaQue: nie jestem pewien, tak na podstawie plikow co by...

źródło: comment_16735287139O4gR2mll1VuZa6BZLqOK4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
i info aby zostawic 2cm,


@NewBlueSky: @ManTaQue: w sensie 2cm od kazdej ze stron, czyli mozna zalozyc ze szerokosc - 2x 2cm podzielona przez 2 to maksymalna dlugosc kwadratu ktory jest tostem, ale nie wiadomo czy szerokosc to nie jest jakas maksymalna szerokosc jak cos oddstaje, plus w srodku moze byc troche miejsca zostawione aby sie tosty nie stykaly.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky ja mam tefal 3w1 snack time już ponad rok i jestem zadowolona, używam wszystkich 3 płytek, myje je w zmywarce i nic nie przywiera, ale trzeba pamiętać żeby używać drewnianej łopatki a nie noża do wyciagania tostów, wcześniej miałam podstawowy jakiś też tefala przez około 5 lat i też bez problemów, powłoka jak nowa (drewniana łopatka!) Ale wkurzało mnie czyszczenie go więc kupiłam upgrade a tamten oddałam mamie i nadal działa.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky są chrupiące i rumiane bez masła, często zdarza mi się je trochę przeciągnąć bo 700W to wieksza moc niż w tym, który miałam wcześniej

A filmiku nie oglądałam
  • Odpowiedz