Wpis z mikrobloga

Z doswiadczenia, kiedy kobieta ma powyzej 170 to nie zwraca na to uwagi


@krakofski: mi przy moim 176 kobieta 179 powiedziała, że ona nie chce mieć niższego, żebym #!$%@?ł, właśnie 36 latka. Wiek też no 2 lata to już przepaść kulturowa najwyraźniej wychowaliśmy się w innych epokach czy też dekadach, oglądaliśmy inne kreskówki znamy inne memy, reklamy z dzieciństwa, czy wiele wiele innych pierdół o których i tak nie będziemy rozmawiać.
kwaz1 - > Z doswiadczenia, kiedy kobieta ma powyzej 170 to nie zwraca na to uwagi

...
@plemienne_tzytze_i_salami_suty: masz tylko 178cm, zrób fikołka karle zamiast tracić czas julek na tinderze. Gruby portfel, kwadratowa szczęka, min 190cm, max 2 letnie auto klasy premium, duzy nowoczesny dom, zarobki 30kpln+ to minimum jeśli chcesz cos dziewczynie zaoferować. Bez tego tylko tracisz ich czas, więc skup się na fikołkach, przynajmniej będziesz mieć jakąś pasje
każdy facet powinien wpisywać 180 bez względu na wzrost dla zasady. Był nawet taki poradnik randkowy dla facetów na wykopie w pastebin czy podobnym sewisie pamięta ktoś ?

Moja rodzicielka była przekonana, że konfliktowy charakter jej męża i jego skłonność do stawiania zawsze na swoim były spowodowane niskim wzrostem

już wiadomo ?

Chłop jak dąb, ma prawie dwa metry. A potulny jak baranek. Jego żona może krzyczeć, czepiać się go, a on
@kwaz1: Jprdl... O facetach można tworzyć takie artykuły, ale gdyby Onet napisał artykuł z tytułem "Dlaczego kobieta musi mieć mniej niż XY kg?" to byłaby draka. ( ͠° °)