Wpis z mikrobloga

@plemienne_tzytze_i_salami_suty: szczerze mówiąć to bait. Sam mam 170cm i spotykałem się wielokrotnie z lochami (ze 30 loch z tindera) i żadna nie ucieka po 15 minutach, zazwyczaj siedzą z te 2-3 godziny i zachowują się jak rekruterki z HR pytając o wszystko co związane z kasą, a po spotkaniu od razu usuwają parę albo gadają jakieś głupoty
@plemienne_tzytze_i_salami_suty: no niestety ziom, sam mam 175 i ciagle musze sie tego wstydzic i tlumaczyc tym za.#!$%@? tinderówom, ze to że jestem 20 cm od niej wyzszy powinno wystarczcyc. Z doswiadczenia, kiedy kobieta ma powyzej 170 to nie zwraca na to uwagi, tylko te niskie gnomy maja problem z tym, ze facet zaczyna sie od 180


@krakofski: no i tutaj mamy gościa, który rzeczywiście spotyka się z lochami (
Średni wzrost mężczyzn w Polsce obecnie wynosi 175cm (+/- 3cm). Natomiast kobiet 164cm (+/- 3cm). Średni wzrost ludzi z całego świata wynosi według szacunków 165cm, to tyle, ile wynosił średni wzrost mężczyzn w Polsce w 1880r.


@Sarpens: Nieaktualne dane, obecnie to wśród 19 latków, średnia około 181 cm.
powyzej 170 to nie zwraca na to uwagi


@krakofski: w sumie to by się zgadzało. Sam mam nieco ponad 170, moja różowa też koło tego. Jakoś nie ma z tym problemu. Całe szczęście, że trafił mi się normalny egzemplarz bo teraz takich to ze świecą szukać.
@CzaryMarek:

@Nemayu: Przecież wy podajecie dane sprzed 10 lat.

Nawet jeśli, to tendencja wskazuje na to, że ta kobieta tym bardziej nie ma średniego wzrostu. Jeszcze bardziej, niż wynika z cytowanego artykułu. Chłop może jest niski, ale jest mniej niski niż ona, mniej odstaje od średniej, od niej, która twierdzi, że jest średnia.

Może uznać oboje za średnich.
Może uznać jego za średniego, ale siebie nie.
Nie może powiedzieć, że