Wpis z mikrobloga

Nadrabiam odcinki i już teraz widzę, że sezon będzie dobry.
Anka to aktualnie mój no. 1 na liście odklejeńców. Niby wygląda na normalną laskę, nie wyróżnia się w żaden sposób, początkowo sprawiała wrażenie odpowiedzialnej i słodkiej, a tu nagle zmiana o 180 stopni i robienie jazdy o immunitet, który przecież jej się należał xd Nieważne, że Gabriel go wywalczył, nieważne, że przecież nigdy nie wiadomo czy coś by po drodze nie wyskoczyło i sam był zagrożony po oddaniu jej immunitetu. Nie, immunitet powinien być JEJ, bo przecież miziali się przez kilka dni i księżniczka teraz czuje się zdradzona, a zły Włoch powinien na kolanach przepraszać. Mało tego, nasza piękność teraz będzie się MŚCIĆ, co by podlec wiedział, że tak się z nią nie postępuje. Jak to tak, miziać i przytulać i nie rzucić jej wszystko do stoopek gdy zajdzie taka potrzeba? O nie, ona teraz mu pokaże, ona teraz będzie się nim bawić, a potem nasza najpotężniejsza i najgroźniejsza uczestniczka wywali go na zbity ryj, a wszystko za to, że nie dał jej wywalczonego przez siebie immunitetu xdd
Wiecie, Ruda też ma niezły burdel na strychu, ale nawet ona chowa się przy takiej Aneczce, która dupy nie ruszyła żeby immunitet zdobyć, ale łapska to po niego wyciągać potrafi. Co gorsza, uważała, że immunitet jej się należy, bo trochę się z nim poprzytulała. Sorry, ale to miała być jakaś tranzakcja wymienna? To robiła to dla własnej przyjemności, czy po to żeby wydębić od niego immunitety i przysługi? Żałosne, po prostu żałosne.
#farma
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@RedBittenApple: z jednej strony dobrze ze coś się dzieje ale z drugiej w tym sezonie wzięli takich wyrafinowanych nierobów, oszustów i odklejencow że aż się przykro na to patrzy. W tamtym sezonie był da Costa który robił content ale przynajmniej był zabawny w tym i wprowadzał trochę rozluźnienia a ten sezon jak patrzę na tych ludzi to widzę robactwo najgorszego sortu.
  • Odpowiedz
@paniczhrabi: Prawda, da Costa mimo, ze leser był i potem trochę dymu narobił to był typem którego fajnie się oglądało, generalnie ekipa z 1 sez. najlepsza i prędko jej nikt nie przebije poziomem, choć biorąc pod uwagę w jaką pato poszedł 2 sez. to pewnie nigdy :P
  • Odpowiedz
@ddonewry927: jestem teraz w momencie gdy Ruda została farmerem tygodnia i odebrała klucze do nowej chawiry.
Nikogo jeszcze o nic nie oskarżała, ale domyślam się, że ona takie akcję będzie robić. Bardziej chodzi mi o to, że Ruda ma nierówno pod deklem, ale ona akcje robi z wyrachowania. Domyślam się, że bezpodstawnymi oskarżeniami też chciała coś ugrać - jak np. wskazanie grupie tego złego, którego trzeba odstrzelić, tym samym chroniąc własne
  • Odpowiedz
@Fajlip1111: Adam jest strasznie dumny i nie lubi gdy ktoś próbuje mówić mu co ma robić, ale i on w końcu spokornieje, potrzebuje tylko trochę czasu. Strasznie mnie drażnił w pierwszych odcinkach, ale mimo wszystko ma posłuch w grupie i jest bardzo robotny. Nie wiem jak jest z nowymi uczestnikami, ale pytanie czy ci faceci, którzy są w programie od początku bedą tak chętnie słuchać nowo przybyłych.
Zdziwie się jeśli grupa
  • Odpowiedz
@RedBittenApple: Anka myśli, że zakręci sobie włocha wokół palca bo sie przytulili czy tam nawet jakis cmoczek byl. To jest podejście gimnazjalistki która chce mieć swój betabankomat i naobiecuje mu przeróżne rzeczy żeby tylko mieć jego profity na swoim koncie po czym w chwili zagrożenia odpadnięciem Gabriela powie mu „Przykro mi nie miałam innego wyboru bo tu bardziej sie zżyłam z koleżankami a miedzy nami może być tylko koleżeństwo”. Mnie to
  • Odpowiedz