Wpis z mikrobloga

@gunsiarz: jedyne sortowanie na jakie mogę przystać to odpady "bio" i inne, bo z tymi bio jeszcze mogliby coś zrobić i sami tego po wymieszaniu nie odzyskaliby, a te pozostałe i tak nie są wykorzystywane
@KaiserBrotchen: u mnie jezdżą po worki autem z plandeką,dlatego nie zabierają niezawiazanych.
Biorą wszystkie worki naraz i potem je sobie u siebje sortują kolorami albo i nie.

Kartony to się proszę panstwa pali,jesli mieszkamy w domu i mamy kominek/piec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vahn: kto ci kurna kaze myc te kubki czlowieku, tobie od 10 lat nie chcialo sie sprawdzic tego fejk newsa... Poza tym miejsce na pojemniki, wiesz ze mozesz miec siatke na papier, cos osobnego na szklo i pod zlewem trzymac na plastik i na bio? Troche kreatywnosci
Poza tym tylko odklejeni ludze nie sortuja smieci bo im sie nie chce i maja w dupei zycie w spoleczenstwie


@GrochenMochen: Ja mam na sercu dobro społeczeństwa i troszczę się o to, żeby ludzie w sortowniach mieli pracę, za którą dostaną pieniądze. Bo ja akurat za sortowanie nie dostaję żadnych.
@sylwke3100 Mieszkam w bloku, gdzie 70% to emeryci. Nikt z nich prawie nie sortuje, a wszyscy płacą jak za segregowane. W kilku klatkach naszego bloku są jeszcze zsypy, tam to dopiero dzieją się cuda.