Wpis z mikrobloga

@smk666: Jeszcze kocham to że dostaje co miesiąc 1 worek każdego koloru na rodzinę, #!$%@?, kartony to muszę trzymać w domu, wystarczy że zamówisz jakieś pizze czy większe paczki i #!$%@? wie co z tym kartonem zrobić jak jest on większy od worka xD Jeszcze z partnerką zamawiamy dość sporo ze sklepów internetowych (°° Do tego jak się upycha kartony do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DrDevil: producenci sprzedają to, co się sprzedaje. Bez problemu można skrajnie ograniczyć kupowanie rzeczy pakowanych, wodę brać z kranu, mięsa i nabiały z lady, butelki zwrotne, większe opakowania. Większości rzeczy które kupujesz, nie musisz kupować i nikt ci ich na siłę nie wciska, więc nie zwalaj odpowiedzialności na producenta xd
  • Odpowiedz
Serio ludzie wrzucenie śmieci do jednego z 4 pojemników was przerasta?


@marcaj: W sumie to tak, bo to że nie ma prawnej informacji gdzie wyrzucić opakowanie po danym produkcie to jakiś żart. Najbardziej rozwala mnie sortowanie w McDonald's które nie ma żadnego sensu bo wszystko poza plastikiem powinieneś #!$%@?ć do zmieszanych bo jest zanieczyszczone tłuszczem
  • Odpowiedz
@gunsiarz Do całego tego wywodu dodałbym karanie zwykłych szaraków jak się pomylą przy sortowaniu, ale głowni sprawcy tych śmieci są nietykalni. Tak, mowa o wszystkich producentach, którzy #!$%@?ą do wszystkiego różne opakowania zrobione z różnych tworzyw, przez co zanim wyrzucisz cokolwiek to 10 razy musisz obejrzeć pudełko i przeczytać 20 stron zasad sortowania by poprawnie je wyrzucić. Aa no i pamiętaj o jego umyciu xDDD
Aktualna polityka sortowania śmieci, to debilizm i
  • Odpowiedz
@gunsiarz: pamiętam czasy mycia klatki. Akurat wtedy przydatna była instytucja chodzenia księdza po kolędzie, bo raz w roku się cały blok mobilizował posprzątać xD
  • Odpowiedz
Beka jacy niektórzy tu posrani i rady żeby wyrzucać w nocy xd idę w środku dnia, wywalam wszystko do zmieszanych i absolutnie nikt nigdy nawet na mnie krzywo nie spojrzał - nawet znajomy fanatyk sortowania który kiedyś u mnie był po tym jak zapytał gdzie wyrzucić butelkę i powiedziałem ze wszystko do jednego
  • Odpowiedz
sumie to tak, bo to że nie ma prawnej informacji gdzie wyrzucić opakowanie po danym produkcie to jakiś żart. Najbardziej rozwala mnie sortowanie w McDonald's


@Artrix: ale co ty z McD wyjeżdzasz xD
  • Odpowiedz