Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie głównie do #niebieskiepaski Odrzucilibyście dziewczynę z powodu sztucznych piersi? Jeżeli operacja byłaby przemyślana, zrobiona z powodu po prostu brzydkich piersi (dwa rozmiary różnicy) i z zachowaniem w miarę naturalnego efektu, a nie piłek?

Mam taką operację za niecałe dwa tygodnie, bliżej mi do 30 niż do 25 i marzyłam o niej od czasów liceum. Jestem zdecydowana, jednak fajnie poznać zdanie innych.

#pytanie #cycki #piersi może trochę #seks

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c41bf701f4c80d1901a116
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 43
  • Odpowiedz
Odrzucilibyście dziewczynę z powodu sztucznych piersi? Jeżeli operacja byłaby przemyślana, zrobiona z powodu po prostu brzydkich piersi (dwa rozmiary różnicy) i z zachowaniem w miarę naturalnego efektu, a nie piłek?


@AnonimoweMirkoWyznania: tak, ale nie ze względu na sztuczne piersi, ale ze względu na to co ją do tej operacji pchnęło. To moja subiektywna opinia i nie oceniam cudzych wyborów. Dla mnie po prostu nie po kolei ułożone wartości. Wyjątkiem byłaby sytuacja,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Brzydkie, obwisłe piersi w młodym wieku są oczywistym defektem. 
Zdesperowani naturalnie nie odrzucą szansy za lekką skazę i właśnie w takich mężczyzn powinnaś celować. Jednak sam fakt dążenia do poprawy sygnalizuje, że masz ochotę na coś więcej, niż obecne możliwości, a to rodzi niesmak. Poprawionego wyglądu nie przekażesz potomkom.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania a po cholerę ci zdanie innych jak to twoje cycki. I co jak napiszą, że to bez sensu i nikt nie będzie chciał z tobą być to zmienisz zdanie? Nie, nie zmienisz bo to ci potrzebne do polepszenia swojej samooceny i jakości życia. Jeśli z tego powodu ktokolwiek będzie miał problemy to znaczy, że nie zasługuje na Ciebie.
  • Odpowiedz