Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie głównie do #niebieskiepaski Odrzucilibyście dziewczynę z powodu sztucznych piersi? Jeżeli operacja byłaby przemyślana, zrobiona z powodu po prostu brzydkich piersi (dwa rozmiary różnicy) i z zachowaniem w miarę naturalnego efektu, a nie piłek?

Mam taką operację za niecałe dwa tygodnie, bliżej mi do 30 niż do 25 i marzyłam o niej od czasów liceum. Jestem zdecydowana, jednak fajnie poznać zdanie innych.

#pytanie #cycki #piersi może trochę #seks

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c41bf701f4c80d1901a116
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 43
Odrzucilibyście dziewczynę z powodu sztucznych piersi? Jeżeli operacja byłaby przemyślana, zrobiona z powodu po prostu brzydkich piersi (dwa rozmiary różnicy) i z zachowaniem w miarę naturalnego efektu, a nie piłek?


@AnonimoweMirkoWyznania: nie wydaje mi się że to powód do odrzucenia kogoś. Oczywiście wszystko zależy od tego co się komu podoba. W mojej ocenie jeśli nie będą wyglądały jak napompowane implanty to spoko luz. Ale to moje zdanie. Osobiście preferuję naturalny wygląd,
Po to postwała medycyna estetyczna, żeby z niej korzystać w razie potrzeby. Oczywiście, w internecie zobaczysz przegięcia mocne. Ale skoro zrobienie tego zabiegu w jakimś dobrym miejscu ma Ci polepszyć samoocenę, życie i uważasz, że warto to why not?

Co do pytania - jak to sobie wyobrażasz? Idziesz z kims do łóżka i ktoś nagle mówi 'o nie, sztuczny biust, wychodzę'? A wiele gości nawet nie zorientuje się, że są powiększone pewnie.
@AnonimoweMirkoWyznania: jak Cię finalnie strach sparaliżuje, przed sztucznymi piersiami
to zawsze możesz uzupełnić swoim tłuszczem i zrobić lifting piersi :)

Sztuczne też trzeba wymieniać co x lat, więc to już zależy od Ciebie co wybierz

Ogólnie na Facebooku jest grupa od operacji plastycznych dla kobiet
Możesz tam poszukać wsparcia i odpowiedzi
o zawsze możesz uzupełnić swoim tłuszczem i zrobić lifting piersi :)


@WeronikaYass: coś takiego jest trwałe? Tzn. babka z małym biustem może napchać tam tłuszczy np. z brzucha czy bioder i na ile to starcza? Rozumiem że to się rozkłada w ciągu roku czy coś takiego?
@AnonimoweMirkoWyznania: jak sztuczne będą ładniejsze od twoich naturalnych to nie obchodziło by mnie to o ile nie będą jakieś sztywne czy coś, wyglądem odpychające
@Zborro: nawet G przy małym obwodzie to nie tak "duży biust," jak sobie to wyobrażacie xD @AnonimoweMirkoWyznania: A co do OPki - pomyśl, ile byś miała wizyt u psychologa za pieniądze na operacje - chyba bardziej by się przydały. Nie wiadomo, jak wygląda ogół Ciebie, ale jeśli poza tym masz jakieś atuty, to na pewno byś znalazła faceta, któremu by to szczerze nie przeszkadzało. Dla iluś rzeczywiście ładny biust będzie
GrubaŚwinka: Kiedy wy zrozumiecie, że my chcemy głównie miłych i zabawnych kobiet. Wygląd jest w miarę ważny, ale charakter liczy się najbardziej. Facet jest w stanie zignorować wiele wad fizycznych czy przyzwyczai się do twoich mniej typowych cech, ale męczyć się z tobą będzie jeśli okażesz się #!$%@?. Ja preferuję piersi naturalne, ale gdybyśmy się poznali i okazałabyś się w porządku laską to te piersi to była by dla mnie rzecz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli jest to dla zachowania symetrii, to spoko, dopóki więkość piersi będzie naturalna. Ja generalnie nie lubie sztucznych cycków i wolę naturalną miseczkę A, niż sztuczne C, ale jeśli już byłbym z Tobą i wiedziałbym, że to Ci polepszy samoocenę, to bym przyklasnął