Wpis z mikrobloga

@strfkr: Mi usuwali komenty jak napisałem, że dorosły chłop miał 9 żonę i z nią współżył, a teraz jest bogiem w islamie. Ja takich ludzi nazywam pedofilami, więc kogo wyznają islamiści? Jakby to jeszcze nie była prawda...to można usuwac, ale to info z koranu...
  • Odpowiedz
@Archaniol_Gabriel: nooo, wczoraj się z ruskiem kłuciłem dlaczego w jednym zespole gry nie może być ukraińiec i ruski. Odpisał mi tak ", it's not for you to talk about the relationship between Russians and Ukrainians, we communicate perfectly in the game. and you're just a moron who is trying to quarrel us, go to hell." ale moment, wcześniej jak napisałem że ruskich będzie mniej w grze bo wojna i w kamasze
  • Odpowiedz
Czyli tak się dobrze dogadują ze jak ktoś wypomina wojnę ruskim to od razu ukr xD


@dragon7: To trochę jak na wykopie. Wspomnisz o grzeszkach Ukrainy, to jesteś onuca. To jak z psem pawłowa, myślę.
  • Odpowiedz
@whiskas: Nie 12 a 9, ożenił się z nią jak miała 6

@Archaniol_Gabriel: Ten wątek na reddicie z tym obrazkiem to akurat było największe skupisko krytycyzmu islamu jakie widziałem. Reddit jest może i lewicowy, ale islam nie jest aż tak tabu, zależy gdzie.

@fff112: I dobrze że ci usuwali bo Mahomet był tylko prorokiem.
  • Odpowiedz