Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@its_over_for_chlop: każde m57 (3 litry w gnoju, beemwu). Ziomek ma zrobione na 300KM/700Nm i w trasie normalnie, w granicach 8l w e46 jadąc w miarę dynamicznie, ale bez ciśnięcia po 200 przez cztery godziny czy coś. Przy czym 1.9JTD 16V 150KM po #!$%@? DPFa i EGRa paliło nam przy dwustu na tenpomacie równe 10l. Ogólnie te dwa motory to moim zdaniem najlepsze diesle swojej ery.
  • Odpowiedz
@its_over_for_chlop ostatnio oglądałem test Rolls-Royce Ghost V12 6.6 turbo miał ponad 600 kuców i przy chyba 140/150 palił 11 litrów.

Znajomy ma Q7 z 3.0 TDI i pali przy autostradowej jeździe pali 8/9 litrów. Jeśli chcesz mieć mocny samochód i ma mało palić na autostradzie to raczej diesel.
  • Odpowiedz
@its_over_for_chlop: Mnóstwo jest takich wozów. 911 GT3 RS miałem zużycie na autostradzie 13, a wolno nie jechałem. Zasuwając srogo S3 poprzedniej generacji po lifcie (310 KM), miałem zużycie około 12 l. Genesis Coupe 3.8 347 KM jara z 7,5 przy prędkości licznikowej około 120 km/h.

Próbuję wykminic co tam jeszcze zapamiętałem z trasy z niskim zużyciem, ale mam dziś pustkę we łbie :D CX-5 '14 z jakimś benzyniakiem strasznie dużo jarał,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mac02: ale weź zajeb m57, nie wiem jak byś to musiał udeptać xD chyba że się kupi szczura, ale to jak z każdym. Albo się olewa serwisy, nie reaguje jak coś się #!$%@? itp itd. Tamten ziomek jeździ z tym programem ze 3 lata i wymieniał jakieś pierdoły pokroju gałki - tylko że wcześniej on serwisował to auto.
Ja mam 2x JTD w domu, jedno już kilka ładnych lat i wymieniłem
  • Odpowiedz
  • 1
@Odczuwam_Dysonans ale to jest właśnie to że nigdy nie wiesz jak ktoś traktował wcześniej ten samochód. Czy serwisował czy nie, czy katował na zimnym czy nie:)

Albo będziesz miał szczęście, albo przez rok wrzucisz 15k.
  • Odpowiedz